Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félsz a 2012 világvégétől?...

Félsz a 2012 világvégétől? Már csak egy év van hátra

Figyelt kérdés
én eddig röhögtem rajta,de most hogy egyre közelt jelennek meg olyan infók,de bizom benne hogy csak kitalációk amik egyre nagyobb aggodalomra ad okot,pl ma olvastam egy hiteles napilap weboldalán hogy a Nasa nemrég adott ki adatokat arról hogy a közelben több ezer meteort észleltek 1998 óta ami veszélyeztetheti a földet.
2011. dec. 9. 21:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
na jól megfogalmaztam az első mondatom
2011. dec. 9. 21:23
 2/11 anonim ***** válasza:
a maják se azt mondták, hogy világvége lesz, hanem lezárul egy ciklus 2012 decemberében aztán kezdődik egy új. viszont ez nem fog a földi élet kihalásával járni
2011. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csacsi2 ***** válasza:
Én inkább a Magyarországon lévő 4 éves ciklusoktól tartok!
2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem is konkrétan majákra gondolok,számos más törzs,ember megjósolta 2012ben valami lesz.
2011. dec. 9. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
igen, meg még vagy ötezer másik napra is.. semmi valóság alapja nincs. persze ettől függetlenül lehet, hogy pont akkor véget ér a Földi élet.. de valószínübb, hogy előbb meghalunk háztartási/közlekedési balesetben..
2011. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem félek a világvégétől. Az aztékok szerint eddig vagy 3 világvége volt, és az emberiség eddig mindig túl élte.

Egyébként már az emberiség már megérett a pusztulásra. Nem félek a haláltól, mert én is tagja vagyok ennek az átkozott fajnak.

2011. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit a maják megírtak,nos látok benne relativitást!

Elösször is akkro lesznek a bolygók együttállása ha jól tudom.

Mivel ebben az univerzumban minden tárgy a másikra kölcsönhatással van ,nem lehet meg jósolni hogy lesz e egyáltalán valami ,mármint semmit sem tudhatunk biztosra sohasem!

Én félek ,félek hogy vesztes leszek,hogy mindenért hiába dolgozok,és félek hogy nem élek eleget.Annyira azért nem parázok de egy pici bennem van,de ez elenyésző!

2011. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
no meg nem ez lesz az első eset,65millió éve is igy haltak ki az őslények :S
2011. dec. 10. 00:11
 10/11 anonim ***** válasza:
már csak néhány nap
2012. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!