Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivonhatja e az autót a...

555szabo kérdése:

Kivonhatja e az autót a behajtó illetve mit tehetek, hogy ez ne történjen meg és anyukám nyugodtan közlekedhessen vele?

Figyelt kérdés
Édesanyám Rokkantnyugdijas és két éve pénzt adott egy olyan személygépkocsi vásárlásához amit tud vezetni és el tud járni bevásárolni, orvoshoz. Sikerült is egy autómata autót vennem de mivel anyukám nem tudott az átírásnál részt venni állapota miatt, ezért az autó az én nevemre került ez okból de mindent ő fizetett. Az aútót Ö használja! A gond az munkanélküli lettem gyerektartást kell fizetnem annak ellenére hogy volt feleségem kapott egy 8200. 000Ft értékű lakást ami nem járt volna de ezt most hagyjuk! Jelenleg mivel nem tudom a gyerektartást fizetni ezért az a veszély fenyeget hogy amit édesanyámnak életszerű fennmaradását szolgáló autót a végrehajtó kivonhatja a forgalomból mivel az én nevemen van kényszerhelyzet miatt mivel édesanyám nem tudott egészségi állapota miatt eljönni az átírásra! Az autót 220. 000-Ft ért vettem amugy! Erről van papir is hogy anyukám adta a pénzt meg az egész dologróltanukkal!
2011. dec. 12. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!