Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek osztálytársnak...

Mit vegyek osztálytársnak (csaj) gimi 10-ben? [angyalkázás]

Figyelt kérdés

Annyira nem ismerem, kb. ilyen köszönő viszonyban vagyunk, néha-néha dumálunk, nagyjából ennyi.


Fogalmam sincs mit vegyek, légyszi segítsetek!


Köszi! :)


2011. dec. 12. 19:57
 1/2 Brányi Bence ***** válasza:

Hát ilyenkor maradnak a klasszikus tisztálkodási szerek (ezt a negatív töltet miatt nem ajánlom).


Anno gimi 11-ben én is egy olyan lányt húztam, akit alig ismertem. Vettem egy egyszerű kis fadobozt, az oldalait beborítottam szép szalvétával, belül meg feltöltöttem egy márkásabb, egyesével csomagolt csokival. Ezek után kiderült, hogy ő meg engem húzott és egy hasonló dobozt kaptam vissza (sajnos csoki nélkül).


Én egy hasonló, némi munkát, de kevés pénzt felemésztő saját készítésű ajándékot ajánlanék, de megkérdezheted a barátnőit is, hogy mit szeret.

2011. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fülbevaló

nyaklánc

tusfürdő

plüss

telefontartó

valami olyan dvd amire vágyik (érdeklődj a barátai körében)

ha "néha-néha dumáltok", esetleg menjen a beszélgetés a "ki milyen zenét, filmet, stb. szeret"-irányba

könyv (ha pl szereti az angolt, a Libriben egy csomó jó történet van kifejezetten könnyű angollal, pl. Jane Austen könyvek, meg tipikus klasszikusok: Twist Olivér, Rómeó és Júlia, Robin Hood, stb)

készíts neki valamit...

annyi a lehetőség mint a tenger :))

2011. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!