Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyon szép pénzgyűjtemény...

Egy nagyon szép pénzgyűjteményt örököltem, hogyan tudom kideríteni, hogy körülbelül mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Már több éve, hogy birtokomban van ez a szép gyűjtemény amit a nagyapámtól örököltem.

Mivel ezt én nem tudom értékelni és rászorulok a pénzre úgy döntöttem, hogy áruba bocsájtom.

Sajnos minden gyűjtő és akihez fordultam azt mondta, hogy én adjak egy árat, aztán ők vagy elfogadják vagy megpróbálnak korrigálni azon.

Majd ezer pénzérme közül sajnos én nem tudom megállapítani ,hogy az kb mennyit érhet összesen.

Mindenképp egyben szeretném eladni, nagyon szépen bevannak scannerelve (tehát a képeg megvannak róla) és tökéletes állapotban van szinte az összes.

Hogyan tudhatom meg kb. a reális árát ennek a szép gyűjteménynek?


2011. dec. 13. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Felkeresel egy numizmatikust. Biztosan tud segíteni.
2011. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!