Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen közvetítőcéggel lehet...

Milyen közvetítőcéggel lehet kiutazni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnék kiutazni dolgozni. Hol lehetne olyan céget találni amelyik tényleg valós ?
2011. dec. 14. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire tudtok idegen nyelven? Jobban mondva azon a nyelven ahová menni akartok??

Mert ha jól tudtok mondjuk németül vagy angolul akkor menjetek ki egyénileg az adott országba és az ország munkaközvetítő cégeitől kell segítséget kérni. A kinti cégek nem csapnak be.regisztrálnak,és ha van munka,megfelelőek vagytok rá akkor alkalmaznak is.Nem kérnek előre pénzt,és csak a biztosítási díjat vonják le,de azt is csak akkor ha már fizetést kaptál..

(mi pl: hetente fizetünk,és heti 2 font biztosítás lejön.De ha az illető elhagy minket,akkor részarányosan visszafizetjük a levont biztosítást,és a megmaradt szabadságát is kifizetjük)


Magyar munkaközvetítő cégekről eddig jót nem hallottam.Mindenhol sokat kell fizetni,és sokan átverik is az embert..

üdv

2011. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angliába szeretnénk menni, én angolul tudok, de a párom ő nem. Ilyen közvetítőcégeket(külföldieket) neten lehet keresni?
2011. dec. 14. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen ,vannak külföldi cégek a neten is,de otthon Magyarországon nem sokra mész vele.Meg mondom miért

-szükséged lenne egy angol telefonszámra

-angol lakcímre

-N.I.number cardra

(ezeket mind kint tudod elintézni.

A külföldi cég sosem fog magyar telefonszámot felhívni.Sokszor van olyan hogy egyik nap beadod a CV-t és akár aznap megkérdezik hogy mikor tudsz menni dolgozni??Van amikor felhívnak,és közlik hogy másnap mehetnél dolgozni X.helyre..Ha otthon vagy akkor tárgytalan lesz nekik,mert nem fognak várni napokat/heteket,hogy kiutazz.Tudod itt kint is egy üres állásra 100 ember jut..

(a párod semmi nyelvtudással nem sok melót fog kapni)


Én azt tanácsolom,hogy vagy gyertek ki,és próbáljátok meg(mint írtam,jó nyelvtudással mindig van meló)

Vagy próbálkozzatok valami magyar céggel,reménykedve hogy nem bukjátok a befektetett összeget..

2011. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 14. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!