Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell Fizetni a Zöldkártya...

Kell Fizetni a Zöldkártya Lotto-ert?

Figyelt kérdés
Hello, az a kerdesem hogy kell-e barmit fizetnem a Zoldkartya Lottoert, mert regisztraltam egy oldalon (Facebook-on jott be) es ra 1-2 napra felhivtak !-szer New YOrk-bol masodjara pedig Texas-bol majd(De nem nagyon ertettem mit mondott) 3. hivasnal ugyszint Texasbol hivott egy magyar no es azt mondta hogy fizetni kell erte megpedig azert mert le ellenorizzenek mindent hogy nem vagyok-e buntetett eloeletu meg minden dologert meghozza 1 evre 150 ezer FT-ot.. hat persze hogy nemet mondtam hisz nemtudtam hogy hiddjek-e ennek az egesznek. LEGYSZI AKI NYERT MAR VAGY TUDJA HOGY HOGY MUKODIK MI A HIVATALOS OLDALA LEGYSZI IRJON VISSZA MERT NAGYON FONTOS LENNE!! KOSZI!!
2011. dec. 14. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!