Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autógumit szerintetek vehetek...

Autógumit szerintetek vehetek meleg étkezési utalvánnyal?

Figyelt kérdés
Persze mást is vennék de ha utalvánnyal fizetnék,elfogadnák szerintetek?Ha van esetleg multis pénztáros tudna biztos választ adni?Kaptunk 40.000utalványt,de igazából kaját már bevásároltam.Most olvastam az egyik válaszolótól,hogy mikrót vett érte.
2011. dec. 15. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
van aki nem nézi, pl a tesznyóban. Szal ha van mellette kaja simán. Más kérdés, hogy az ottani gumik milyenek.
2011. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott szeretnék,igen.Debica márkájú.
2011. dec. 15. 21:36
 3/6 eugenica ***** válasza:

Gyermeteg kérdés!,hát persze,hogy nem.

De...

Ez nem zárja ki, hogy ne beszéljünk meg egy előnyös üzletet,mellyel te is én is jól járunk.

Gondolkodj politikus módjára és tedd a 4o ezres jegyedet egy Nokiás dobozba.

Biztos siker!

2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet venni érte semmi ilyesmit,régen lehetett,én is vettem hajvasalót,de azt is csak akkor engedték,ha kaját is vettem mellé.Most már úgyse engedik,vegyi árut se lehet,sőt mostmár a kaja se mindegy,valahol olvastam,hogy csak mélyhűtött ételekre vonatkozik,egyéb dolgokra(édesség,stb nem)
2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,csak gondoltam érdeklődöm.Kaját,illatszert,vegyi árut eddig mindig tudtam venni.
2011. dec. 15. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudtam venni biciklit úgy, hogy mellé vettem csomó kaját. :)
2011. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!