Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meleg étel utalvánnyal lehet...

Meleg étel utalvánnyal lehet fizetni a tescoban? Auchanben?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok: [link]


ha pl veszek ennivalót, pár ruhát, fogkrémet fizethetek-e 100%-ban ilyen utalvánnyal, vagy a pénztárnál belémkötnek és csak ennivalót vehetek ilyen utalvánnyal?


2011. aug. 1. 07:51
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Csak egy kicsit kell ám megerőltetni magadat, google és máris megvan.


De hogy meglegyen az akaratod: Igen, elfogadják.

2011. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de a termekek kozt kell lennie vagy mirelitnek, vagy konzervnek, vagy peksutinek.
2011. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, akkor én elmondom, hogy is van ez.Nem fogadhatom el, csak élelmiszerre, de arra most már mindenre, nem csak mirelit, meg péksüti.Viszont van annyi féle utalvány, hogy senki sem nézi, hogy most azon a blokkon én milyet is vettem el.Egyszóval én döntöm el, hogy elveszem-e.Ha valaki totál hülyének néz, és vesz 20.000.-ért mosóport, meg kutyakaját, meg egy zsemlét, akkor bocsi, de a zsemlére elveszem, és viszlát, nem reklamálhat.De ha valaki normális, és megkérdezi, hogy mire fogadom el, esetleg elfogadom-e pár kozmetikumra, egy -két ruhadarabra a kaják között, akkor azt mondom, hogy oké, emberi hangon szólalt meg.

Vagyis nem vagyok kötelező elvenni, csak kajára, viszont tehetek kivételt!

2011. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat, en diakmunkaskent voltam tescoban es ott ez volt a betanitott szoveg. 2. voltam.
2011. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!