Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az asia centerben tényleg...

Az asia centerben tényleg szervkereskedelem van? :D

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megijeszteni csak terjed vmi ilyesmi.

Én öltöztem már öltözőszekrénybe és semmi bajom nem lett...Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre...



2011. dec. 15. 22:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Igen elolvastam a kérdésed :)

Még jöhetnek válaszok, az előttem szólót nagyon hasznosnak találom :)))

2012. nov. 3. 22:06
 22/23 anonim válasza:
Igaz régi a kérdés :D de szerintem egy nagy s.zar az ázsia center..mindenki azért megy oda mert "olcsóbb" és hát egyáltalán nem..van olyan dolog ami kb 2-3x mint egy márkásabb üzeletben.. Az eladók nem csak akkor nem köszönnek ha nem vásárolsz, alapból bunkók és nem köszönnek.. Pár napja vettem ott energiaitalt és teljesen más íze volt :O és nem valami csöves márkáról beszélek.. És napi szinten iszok energiaitalt tehát felismerem ha nem olyan az íze
2015. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
szerintem full igazatok vanik!!! utallom azt a hejet egyszer elraboltak ot azota egy vesem van mit ne mongyak eleg kelemetlen vízelet uritésnel stb de igazabol az amikor ki vettek az nem faj ajanlom mindenkinek ott hejben attak 20ezret azotababbbol elek szoval lya mindenek van jo es rosz oldalla
2016. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!