Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » . Szervkereskedelem? (nem...

. Szervkereskedelem? (nem szeretnék a kérdésemmel felháborodást kelteni, pusztán tényleg csak érdekel )

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy Magyarországon van-e szervkereskedelem. Ha én pl elakarom adni a vesém akkor meg tehetem-e és ha igen mennyiért? Ha külföldre is menne megoldható-e, hogy maga a műtét Magyarországon történjen? Egyszerűen muszáj lépnem valamit gyorsan!..ha nem teszem elviszik a fejünk fölül még a házat is....
2011. márc. 8. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs rá lehetőség. Több külföldi országban féllegális, megoldható. Nézz körül a témában, de éégy elővigyázatos!
2011. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg, hidd el! Meg ne próbáld! Életed végéig napi fél liter folyadékot ihatsz csak meg! (Ha jól tudom)

Nagyon nem jó, hidd el! Nézz utána! Csinálj pénzt bármiből, de abból ne!

2011. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 farid válasza:
100%

az alvilágban találsz erre szakosodott embereket:D

de télleg marhaság igazat adok az előttem írónak,akkor inkább aztmondom drogot árulj vagy akármi..

2011. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!