Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az asia centerben tényleg...

Az asia centerben tényleg szervkereskedelem van? :D

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megijeszteni csak terjed vmi ilyesmi.

Én öltöztem már öltözőszekrénybe és semmi bajom nem lett...Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre...



2011. dec. 15. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

ha nem is pont szervkereskedelem, de valami szerintem van ott. Mindennek van alapja, csak kérdés,hogy mennyire.

Én egy jó ideje nem járok már oda, minden eladó rideg, bunkó, mindegyik csak kémlelni tud, hogy bemenjek, aztán ha úgy megyek ki, hogy nem veszek semmit akkor el se köszönnek.

Múltkor műkörmömhöz akartam venni csillámport, és rámüvöltött az eladó, hogy tegyem azt le, ne merjek lopni és különben is tegyem vissza a helyére amit el vettem (ott volt a kezemben). Semmi félre érthetőt nem csináltam, csak álltam és nézelődtem, majd a kezembe vettem 1 kis tégelyt...

Furcsán bunkók, és savanyú kinézetűek. Mindig a halálfélelem kap el ha oda bemegyek.

Mostmár csak akkor megyek, ha valamit tényleg CSAK és kizárólag ott tudunk megvenni, amúgy inkább elintézem máshol.



Szóval tömören összefoglalva: szerintem van ott valami, én is sok embertől hallottam már, de, hogy konkrétan szerv kereskedelem azt nem hiszem..bár ki tudja? Kínaiak....


20n

2011. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jól összeszedett választ megy is a zöld kéz:)

Tényleg ridegek egyébként nekem gyanús...

2011. dec. 15. 23:11
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Te miket hallottál amúgy? Én 2 sztorit ismerek.

Ha elmeséled én kiegészítem neked szívesen:-D Ja és köszönöm a zöldet:-)

2011. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Itt egy link le van írva,meg sok ilyen kérdés van gykn.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2011. dec. 15. 23:21
 5/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, de ha nekem bárhol elkezdene üvöltözni az eladó hogy tegyek le valamit, és ne lopjak azonnal hívatnám a főnökét, és panaszt tennék. Megvan erre a lehetőség minden kereskedelmi egységben. Az ilyen kb menjen el szart lapátolni ne eladónak.

Én is kereskedelmi iskolát végeztem, és dolgoztam is értékesítőként, minket egy ilyen után páros lábbal rúgtak volna ki.

2011. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Velem is megtörtént már csak nem az ázsiába hanem egy másik kínai üzletben...Rámszóltak mert tekergettem egy táskának a gombját még pici voltam...A históriáol amit kiírtam mit tudtok?
2011. dec. 15. 23:28
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is gyanúsak! :))
2011. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak egy városi legenda.Mindjárt keresek linket.
2011. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
2011. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor vásároltam már ott, voltam próbafülkében is egyedül és senki nem rabolt el vagy vágta ki a vesém :D
2011. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!