Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket raboltak már ki?

Titeket raboltak már ki?

Figyelt kérdés

Ha kiraboltak akkor írd le hogy hogyan és kik.

kösz


2011. dec. 16. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak próbáltak. kétszer is :D
2011. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy osztálytársam és elvett 20ezer forintot. egyszer meg a tesco-ba de akkor utána mentem a gyereknek és tökön rúgtam és vissza vettem a pénztárcámat.
2011. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
még kisebb voltam és utcán körbeálltak és megfenyegettek hogy adjam oda az órámat... 12éves voltam eléggé féltem és ki voltam bukva. vicces hogy azóta már azokkal is jóban vagyok akik akkor lehúztak :D
2011. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Próbáltak igen,a telefonomat akarták elvenni cigó gyerekek,csak aztán kicsit szarul jártak,mert kaptak a pofájukra.
2011. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
természetesen cigók, 2-szer 1-szer csak próbálkoztak.
2011. dec. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, osztálytársamtól elvittek egy csomó dolgot a büdös cigányok
2011. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szuleim uzltet gyerekkoromban. A 3 legdragabb festmenyt vittek koztuk egy ritka nagy Szasz kepet, szoval tudtak miert jottek.

A rendorok mar feladtak a nyomozast, de egy kozuti ellenorzesen Pesten megtalaltak a festmenyeket, szal a 2 zsaru kapta meg a nyomravezetoi dijat akik leallitottak a tolvajokat :) megerdemeltek, jol dolgoztak!



Meg amikor erettsegi elott otthon tanultam delelott kaparasztak a lakasom bejarati ajtajat, kikiabaltam es elmentek... Azota van ott is racs.

2011. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a hogy-ra én is kíváncsi lennék :D

meg arra is, hogy miért nem sikerült, ha sikerült :P

jó sztorik ezek ;)

2011. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem háromszor próbáltak, szerencsére tanultam önvédelmet. Kétszer voltak csoportosan, egyszer egyedül próbáltak, mindhárom esetben leléptem, mielőtt bármit is elvettek volna. Édesanyámat viszont egyszer rabolták ki, körbeállták, hogy adja oda az óráját, meg a pénztrácáját. (megjegyzem, édesanyám 75 éves, elfutni se tud,vagy megvédeni magát). Szóval idáig fajult a világ, tökmindegy, hogy az illető milyen korú...
2011. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak próbáltak.A hiperpigmentáltak,(hogy szépen fogalmazzak)Egyszer körbeálltak és fizikailag nem bántottak, nézegettek ugymond. de a cuccomat nem vették el.Volt olyan eset is, amikor betörtek hozzánk.Van egy haverom, annak a bmxét vették el ezek a roha.dékok.Másik haveromnak a füléből tépték ki a fülhallgatót.Múltkor éppen a bicómmal mentem, elég szép bringa és láttam a fejükön, hogy nagyon gondolkoztak, hogy elvigyék a cuccom, ezért el is húztam.Én azt tudom, csak ajánlani, hogyha "érdekes emberkéket"láttok a közelben menjetek el a legrövidebb úton nagyon messze ahol nem látnak, mert elég durva világ van.Legyetek körültekintőek!
2012. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!