Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Androidos telelfon dual boot?...

Androidos telelfon dual boot? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék tenni a motorola defy (cm7 rc1.5. 2.3.5) telefonomra 2 oprendszert tenni, egy androidod és egy windows phone 7 et. (Dual boot). Hallottam már erröl de nem nagyon találtam meg, hogy hogy kell megcsinálni.
2011. dec. 17. 16:30
 1/3 anonim válasza:

Motorola Defy-ra nem fogsz tudni WP7-et rakni. A hardver gyenge hozzá, és összességében a típusa sem megfelelő. A WP7 csak néhány Qualcomm processzorra van jelenleg optimalizálva, talán 2-re vagy 4-re, nem emlékszem pontosan, és az mind erősebb, mint ami a Defyban van, és amúgy is a Defyban Texas Instruments processzor van.

WP7-et futtatni nem WP7-es telefonon úgy tudom, hogy még csak egy telefonnál sikerült, a HTC HD2 esetében, ami hardveresen megfelelt, de mivel nem hivatalos volt a rendszer rajta, így olyan funkciók, mint pl. az XBOX live, vagy a Marketplace le voltak rajta tiltva. Az MSnek van valami azonosító rendszere, ami kiszűri a nem hivatalos telefonokon futó verziókat.

Sajnos ha WP7-et akarsz futtatni a telefonodon, akkor WP7-es telefont kell venned hozzá.

Ha változott volna a helyzet, akkor majd valamelyik utánam kommentelő ember megcáfol, de úgy tűnik, hogy nem fog egy jó ideig.

2011. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor gondolom az se segít ha fel van húzva a processzora 1.2 ghz re... (mert ugye a wp7 minimális rendszerigénye 1 ghz proci 512 MB ram.) a cyanogen mod-os srácok kiadják május körül a 4.0 ás androidot defy re is (az se kis dolog) és ugy gondoltam, hogy a mango-t is rá lehet rakni dualboot al mert én is láttam a hd2 es dolgot.
2011. dec. 18. 18:56
 3/3 anonim válasza:
Az órajel nem minden, kikerestem, ezek a támogatott processzorok: QSD8X50, MSM7X30, és MSM8X55. Valami csoda beüthet, és valaki találhat rá módot, hogy futtasson WP7-et a Defy-on, de kb akkora esély van rá, mint annak, hogy iOS-t tudsz majd rá telepíteni.
2011. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!