Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hirdettem egy polót, amire...

Hirdettem egy polót, amire van vevő, de postázni kéne, esetleg azt lehet, hogy levélbe adom fel? Mert végülis kis hejet foglal és egy nagyobb nboritékbe elfér, csak kidudoordna de az baj? Mert nem szeretném csomagként mert az drága.

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Levélküldeményként 2 kg súlyhatárig bármit feladhatsz (ha nem túl terebélyes a küldemény)...


Javaslom, hogy vegyél egy buborékos nagyméretű borítékot papírboltban, ebbe tedd bele a pólót és a postán "Ajánlott levélküldemény"-ként add fel (természetesen csak akkor, ha a Címzett már átutalta a vételárat előre a bankszámládra!


Utánvételesen NE POSTÁZZ, mert egyrészt az nagyon drága, másrészt ha nem veszi át valamiért a Címzett (rossz címzés miatt, vagy meggondolja magát stb.) akkor neked veszett el a postaköltség díjad!...

2011. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet levélként - de remélem, mire meg kell címezni a borítékot, addigra megtanulsz írni.
2011. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak köszönöm! A második meg csak akkor írja ezt, ha ő SOHA, ismétlem SOHA nem írt el semmit.
2011. dec. 18. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a helyet még sose írtam j-vel....
2011. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez van, hibázni emberi dolog.
2011. dec. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!