Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Hosszú egy történet, megpróbálom röviden leírni.

Úgy 10 évesen egyszerűen hülye voltam, most az nem is annyira lényeg, hogy hogyan, de belekeveredtem abba, hogy valaki másnak kiadva magam átvertem valakit. Sok ideig ment ez, és hazugságok épültek a hazugságokra. Többször el akartam mondani az igazat, de nem mertem, meg nem akartam vele összeveszni, hiszen ő bízik "bennem" és nagyon jóba lettünk. Már túl jóba. De nem bírom már tovább a hazudozást. El szeretném mondani neki, de félek. Egyrészt mert ismerem őt már nagyon jól, és hazudtam neki végig, de nagyon közel került hozzám. Fontos nekem, és összeomlana, ha ezt megtudná, hiszen "legjobb barátok" lettünk. Másrészt a következményektől is félek. De tudom, hogy megérdemelnék egy s mást. Nem akarok neki hazudni tovább, de nem akarom, hogy teljesen összeomoljon, nem szeretném elveszíteni se. De leginkább tényleg attól félek, hogy mi lesz vele ha ezt megtudja. Túl jól ismerem. Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy egy nagy barom vagyok, ez nem kigejezés, de kérlek most ne ezt írjátok a komemntekbe, tisztába vagyok vele...


2011. dec. 18. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:

*kifejezés

*kommentekbe

2011. dec. 18. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz, de gondolj arra, hogy még nagyon gyerek voltál, akkor még nem láttad a következményeket, nem volt szép amit tettél, de most már, hogy elég idős lettél ahhoz, h ezt belűsd, elég idős vagy ahhoz is, hogy vállald a következményeket. Hazugságból nem lehet várat építeni, meg ha jól értelmezem, arról hazidtál, hogy ki vagy, és nem arról, hogy milyen. Tehát nagyjából őszinte voltál néhány dologban :D Ne gyötörd magad, valld be az igazat! Nehéz lesz, de mire mész azzal, ha őt hitegeted, te meg emiatt szenvedsz, szóval hajrá!
2011. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, csak abban hazudtam, hogy ki vagyok, a többi, amiket beszéltünk nap mint nap igazak voltak. Vagy 1-2 dolog nem, de nagyjából minden más igen. Elmondanám neki, de ő tényleg össze fog omlani, és ezt nem szeretném. Persze ha mégkésőbb tudja meg, mégrosszabb lesz a helyzet.. De tényleg nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Nagyon régóta megy ez a dolog, és tényleg nagyon közel kerültünk egymáshoz. Pl. még karácsonyi ajándékot is adunk egymásnak. Szép ajándék lenne, ha ezt most megtudná. Persze szerintem elmondom neki, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá.

De köszi a válaszod!

2011. dec. 18. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!