Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennetek a...

Mit tegyek? Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb 5 hete szakitottunk a parommal, en meg mindig szeretem, de...azt nem tudom ha o is engem . Az este megirta hogy mi lenne ha talalkoznank barati alapon. Most nem tudom hogy mit tegyek, talalkozzak vele vagy sem?
2010. márc. 5. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor világos, hogy a válasz IGEN !

Lehet, hogy ő sem tud élni nélküled, csak persze, hogy nem azt irja " gyere béküljünk ki " , mert nem biztos a te érzelmeidben


S amikor találkoztok akkor legyél őszinte vele. Az az igazság, hogy titkos csodaszer nincs, senki sem fogja megsúgni neked a mágikus szavakat, mert nem léteznek ilyen szavak. Ha ő is szeret téged akkor az őszinteséged révén újra összejöhettek, de ha nem akkor mondhatsz bármit, mert úgysem fog segiteni


De ami azt illeti, szerintem ő is ugyanigy érez, ahogy te. Tapasztalatból mondom, persze még vannak olyan férfiak akik csak tiszteletből teszik ezt, de van egy apró részlet, ami mégis elárul valamit : ha tényleg nem zavartatná magát és csak haveri találkozást akarna akkor felhivott volna. Az ilyen üzenetes meg SMSes dolgok némi szorongásra vallanak és egy hamis képmutatásra, hogy ő csak lazán veszi a dolgokat, de nem biztos, hogy ez igy is van


És SZERETED, tehát mindenképp megéri !!! Sose tudhatod !!! Ne szalaszd el az esélyt, mert egy egész életen bánhatod majd !!! Én annak idején éltem az eséllyel és igazam volt, a pasim tényleg visszaakart kapni engem, pedig ő aztán a legfüggetlenebb és leghatározottabb srác akit ismerek. Sok Sikert Neked is !!!!

2010. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és beszéljétek meg a dolgokat.
2010. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem ezt nem nekünk kéne eldönteni :D
2010. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!