Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képzeld el, hogy beszorulsz...

Képzeld el, hogy beszorulsz egy hotel liftjében, és a hotelben nincs senki, telefonod sincs, kimászni se tudsz, semmi segélykérési lehetőséged sincs, és szomjas is vagy, nem bírod sokáig, ráadásul pisilned is kell. Mit teszel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én irtózom a lifttől,ma is lifteznem kellett és volt egy félelmem,ráadásul ez olyan lift volt, hogy átlátszó és ki lehetet a városra látni,de levegő az semmi, hát még ma is pánikoltam,szerintem én szörnyedt halnék a félelemtől :(
2009. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dorombolnek meg sikitanek, ha nem birnam, biztos elengednem magam es pisilnek, utanna megint dorombolnek tovabb, ha megint semmi akkor en is kikepzelnem magam :))
2009. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ne haragudj, de aki beszáll egy liftbe feltöltött mobiltelefon nélkül az egy b*lfasz. Én, ha nincs nálam működőképes mobil, nem szállok be egy liftbe...
2010. okt. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!