Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szisztok! Szellemek léteznek?...

Szisztok! Szellemek léteznek? Hogyan kell szellemet idézni? (tudom ne bolygassam a túlvilágot de érdekel h. hogy kell idézni)

Figyelt kérdés
Írjátok le a ti történeteiteket és majd én is leírom az enyémet!!!
2011. dec. 19. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Léteznek.

Nem tudom, de nem is érdekel.

2011. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem léteznek.
2011. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, mi pont tegnap próbáltuk ki és őszintén én valami iszonyat félelmetes túlvilági hangtól kezdve, szellemképen át, mindentől tartottam. Egyszerűet akartunk kipróbálni, ezért rágoogliztunk és kidobta ezt az oldalt: [link]

és az itt található módon felírtuk a betűket és számokat, azzal a kivétellel, hogy az igenhez és a nemhez írtunk talánt és nem tudomot is. Én beszéltem először, de aztán átvette barátnőm a kérdések feltételét, ugyanis megtudtuk, hogy ő egy médium és rajta keresztül lép kapcsolatba a szellem velünk. Először mondhattam volna azt(pedig ilyen fajta ember vagyok), hogy de mi van ha csak a médium barátnőm mozgatja a poharat csak ő nem veszi észre? Ekkor eszembe jutott egy teszt...megkérdeztem, hogy a születésem dátuma, milyen napra esett....a szobában lévő két barátnőm az évet is csak azért tudta, mert osztálytársak vagyunk. Nos, elindult a pohár és majdnem elsírtam magam, mikor elérte az sz- betűt...mondtam magamban, ha most odamegy az o-ra hát én nem tudom mit csinálok és teljes egészében kiírta a szombatot. Természetesen helyes volt a válasz. Még további kérdéseket kérdeztünk, olyanokat, amikre csak mi tudtuk a választ, de ő ugyanúgy megmondta a választ..megkérdeztük a gondolatban feltett kérdésre tud válaszolni, azt mondta igen, aztán a nagyon személyes kérdéseinket feltettük gondolatban. De szerintem mi a világ legkedvesebb szellemét fogtuk ki, még szleng szavakat is ismert, mint kiderül hallotta a nagyvilágban járva és szinte olyan volt mintha egy új barátot szereztünk volna. Ezt ő is megmondta, de van azért néhány szabály, amiket be kell tartani még ennél a szellemidézésnél is.

1. Használjatok gyertyát! Ez Isten jelképe és elűzi a gonosz szellemeket+ könnyebben tud kommunikálni a szellem, hogyha ott vannak

2. Éjfél után soha! Éjfél előtt vannak a jó és éjfél után a rossz szellemek...kockázatos dolog ez ezért mindig kérdezd meg, hogy milyen szellemmel van dolgod

3. Ha vért kérnek akármilyen szellemidézés alkalmával, vagy netán a szellem kérné például energiája növelésesnek céljából, azonnal búcsúzzatok el a szellemtől, és várjátok meg amíg ő is elköszön a viszlátra való lépésre, mert nagy valószínűséggel gonosz szellemmel van dolgotok.

2012. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!:-Nagyon szépen köszönöm,hogy ezt elmesélted!!!:)
2012. jan. 3. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen és ha kipróbáljátok, akkor remélem nektek is pozitív élményetek lesz! :D
2012. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Faeper válasza:

[link]

Teljesen igaz!!!

2012. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabriel777 válasza:

Ha azt gondoljátok, hogy a kérdésre a felelet csak játék, akkor nagyon nagyot tévedtek!!!


Ugyanis, a felelet: JÉZUS KRISZTUS, a BIBLIA OLVASÁS (Károli Gáspár féle Biblia), IMÁDKOZÁS

A Biblia azt írja: Máté evangéliuma 3/2; Térjetek meg, mert elközelített a mennyeknek országa.

Máté evangéliuma 10/7-8; Elmenvén pedig prédikáljátok, mondván: elközelített a mennyeknek országa.

Betegeket gyógyítsatok poklosokat tisztítsatok, halottakat támasszatok ördögöket

(gonosz szellemeket, mert vannak jó szellemek is) űzzetek.

Máté evangéliuma 12/28-29 Ha pedig én Istennek Szelleme által(Szent Szellem, a jó szellem,akit a hívők keresztség{IMA}által vesznek,

vagyis nem mindenkiben van, csak hívőben, aki megtért s megkeresztelkedett vízben, s Szent Szellemben)

űzöm ki a démonokat,(ördögöket)akkor kétség nélkül elérkezett hozzátok az Istennek országa.

Avagy mimódon mehet be valaki a hatalmasna (ördögnek) házába és rabolhatja el annak kincseit, hanemha

előbb megkötözi a hatalmast és akkor rabolja ki annak házát? Jézus Krisztus nevében a hívő oldhat, és kötözhet.

Nemhívő esetében ez nem működik, mert Önmagát kötözheti meg még jobban, ami halálhoz is vezethet!!!

NEM JÁTÉK!!! EZÉRT TÉRJ MEG, AZ ÚR JÉZUS KRISZTUS NEVÉBEN,S ÜDVÖZÜLSZ, S MEGLESZ A HATALMAD

JÉZUS NEVÉBEN GONOSZ SZELLEMEK (DÉMONOK) ŰZÉSÉRE!!! NEM JÁTÉK!!!

Márk evangéliuma 1/15; Betölt az idő, és elközelített az Istennek országa; térjetek meg, és higyjetek az evangéliumban!

Márk evangéliuma 1/22-27;És elálmélkodának az Ő tanításán; mert úgy tanítja őket, mint akinek hatalma van,és nem úgy mint az írástudók.


Vala pedig azok zsinagógájában egy ember, a kiben tisztátalan lélek volt, és felkiálta,

És monda: Ah! mi dolgunk van nékünk veled, Názáreti Jézus? Azért jöttél-é, hogy elveszíts minket? Tudom, hogy ki vagy te: + az Istennek Szentje.


És megdorgálá őt Jézus, mondván: Némulj meg, és menj ki belőle.

És a tisztátalan lélek megszaggatá őt, és fenszóval kiáltva, kiméne belőle.


És mindnyájan elálmélkodának, annyira, hogy egymás között kérdezgeték, mondván: Mi ez? Micsoda új tudomány ez, hogy hatalommal parancsol a tisztátalan lelkeknek is, és engedelmeskednek néki?

Márk evangéliuma 6/13; És sok ördögöt űznek vala ki, és olajjal sok beteget megkennek és meggyógyítnak vala.

Márk evangéliuma 7/29-30;Erre monda néki: E beszédért, eredj el; az ördög kiment a te leányodból.

És haza menvén, úgy találá, hogy az ördög kiment, a leány pedig az ágyon feküvék.

Márk evangéliuma 9/14-29; És mikor a tanítványokhoz ment vala, nagy sokaságot láta körülöttök, és írástudókat, a kik azokkal versengenek vala.


És az egész sokaság meglátván őt, azonnal elálmélkodék, és hozzásietvén köszönté őt.

Ő pedig megkérdezé az írástudókat: Mit versengetek ezekkel?

És felelvén egy a sokaságból, monda: Mester, ide hoztam hozzád az én fiamat, a kiben néma lélek van.

És a hol csak előfogja, szaggatja őt; ő pedig tajtékot túr, a fogát csikorgatja, és elfonnyad. Mondám hát tanítványaidnak, hogy űzzék ki azt, de nem tudták.

Ő pedig felelvén néki, monda: Óh hitetlen nemzetség, meddig leszek még veletek? Meddig szenvedlek még titeket? Hozzátok őt hozzám.

És hozzá vivék azt; és mihelyt ő meglátta azt, a lélek azonnal szaggatá azt; és leesvén a földre, tajtékot túrván fetreng vala.

És megkérdezé az atyját: Mennyi ideje, hogy ez esett rajta? Az pedig monda: Gyermeksége óta.

És gyakorta veté őt tűzbe is, vízbe is, hogy elveszítse őt; de ha valamit tehetsz, légy segítségül nékünk, könyörülvén rajtunk.

Jézus pedig monda néki: Ha hiheted azt, minden lehetséges a hívőnek.


A gyermek atyja pedig azonnal kiáltván, könnyhullatással monda: Hiszek Uram! Légy segítségül az én hitetlenségemnek.

Jézus pedig mikor látta vala, hogy a sokaság még inkább összetódul, megdorgálá a tisztátalan lelket, mondván néki: Te néma és siket lélek, én parancsolom néked, menj ki belőle, és többé belé ne menj!

És kiáltás és erős szaggatás között kiméne; az pedig olyan lőn, mint egy halott, annyira, hogy sokan azt mondják vala, hogy meghalt.

Jézus pedig megfogván kezét, fölemelé; és az fölkele.

Mikor pedig bement vala a házba, tanítványai megkérdezék őt külön: Mi miért nem űzhettük ki azt?

Ő pedig monda nékik: Ez a faj semmivel sem űzhető ki, csupán könyörgéssel és bőjtöléssel.

János evangéliuma 18/37; Monda azért néki Pilátus: Király vagy-é hát te csakugyan? Felele Jézus: Te mondod, hogy én király vagyok. Én azért születtem, és azért jöttem e világra, hogy bizonyságot tegyek az igazságról. Mindaz, a ki az igazságból való, hallgat az én szómra.


MERT JÉZUS KRISZTUS MINDENBEN, AZ ÚT AZ ÉLET, AZ IGAZSÁG, NÉLKÜLE NE TÉGY SEMMIT, MERT MAGADRA HOZOL ÁTKOT! HIGYJ AZ EVANGÉLIUMBAN ÉS ÜDVÖZÜLSZ!!!

2012. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Léteznek.Szellemet idézni sokféleképpen lehet, de itt egy példa:.A lényeg az, hogy bemenj egy szobába egy olyan személlyel, akit ismersz és barátként, esetleg családtagként szeretsz.Sötétítsd be a szobát!

A szoba ajtaja legyen kulcsra zárva, és az ablak se legyen nyitva.Üljetek egy nagy téglalap alakú szőnyegre,melyre egy kör alakú,kicsi szőnyeg van terítve.Ha lehet(de nem muszáj), a falon legyen egy fekete,mintátlan faliszőnyeg.A kör alakú szőnyeg közepén legyen egy gyertya,de ha nincs,jó a sólámpa is.Ha mindketten leültetek,mondjátok el ezt:

-Ha van ebben a szobában szellem,adjon egy jelet!

Ha ez sikeres volt,akkor le kell esnie egy tárgynak valahonnan,szellőnek kell átsüvíteni a szobán,vagy érintést kell érezni egy testrészünkön.Ez mutatja, hogy a kísértet a szobában van.Most kell feltenni a kérdést a szellemlénynek.A saját érdekedben fejezd ki magad választékosan, szépen és nem trágárul.Ezenkívül nyugodt hangnemben kell beszélned, halkan.

Ha ez megvolt,a szellemnek valamilyen módon válaszolnia kell.Tegyél egy papírt a szőnyegre, amin rajta van a teljes ábécé.Erre tegyél egy poharat.A szellemnek úgy kell mozgatnia, hogy kirakja a választ.Ezeket a szabályokat tartsd be:1.Ne idézz egyedül!

2.Ne idézzetek úgy,hogy páratlan számban vagytok!

3.A megidézett szellemmel légy udvarias!

4.Ne idézz betegen!

5.Ne idézz olyan ember társaságában,akit utálsz!

6.Kerüld a hangos szavakat vagy hirtelen mozdulatokat!

7.Soha ne próbáld megtámadni a kísértetet!

8.Ne használj elektromos vagy elektronikus tárgyakat szellemidézés közben!(kivéve a kislámpa!)

9.Ne legyen nálad veszélyes tárgy!(Kés,fegyverre emlékeztető tárgy,égő gyufa,stb.)

10.Ne próbáld a szellemet megviccelni!

11.Ne használd a szellemet más élőlények ellen!

2013. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!