Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a hobbim?

Mi legyen a hobbim?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nem tudom h mi legyen a hobbim. általában hamar kész vagyok a házimmal, és utána ülök a gép elé: blogolok, facebook, hotdog, msn stb. :I és már unom hogy gépezek. Nem szeretek olvasni-vagy csak nagyon ritkán olvasok el könyveket, de ezek untatnak, vagy nem tok koncentrálni-, zenehallgatás untat, mert le kell mással is foglaljam magam közbe, rajzolni néha szoktam de egy idő után megunom, fényképezés az nem megy mert nincs profi fényképező gépem, de mondjuk tudok csak ahhoz nincs kedvem ki menni most ilyen hideg időbe, szoktam néha verseket írni, vagy szövegeket de azok is csak akkor jönnek ha van ihletem. szoktam sminkelni is, de mivel nincs kísérleti alanyom ezért magamon szoktam, és emiatt már néha fáj a szemem körül mert van, hogy egy alkalommal többet "MAKE UP"ot is csinálok, és le kell mosni. Van gitárom, nem tudok gitározni, elkezdtem tanulni, de első leckénél leragadtam, hogy nem tom behangolni, és ami azt illeti már próbáltam mindenféle képen, de nem tudom-hangolási eszközöket nem tudok hol venni, mert nincs a közelben hangszer bolt, netről nem tok letölteni, mert így is lassú a gép, és sorolhatnám.


SZÓVAL:

valaki valamilyen hobbit ajánljon kérem szépen, ami nem rajzolás, nem olvasás, nem online filmnézés, nem blogolás, nem zenélés,nem festészet, nem számítógépezéshez kapcsolódik, és nem valamilyen olyan, ami "szociális" vagy hogy is hívják, mert eléggé anti-szoc vagyok, és nem szeretek nagyon beszélgetni emberekkel, max csak barátaimmal vagy családtagokkal.


2011. dec. 20. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
valami sport? kosárlabda, tenisz amihez kedvet érzel
2011. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nyelvtanulás, válassz valami ritkán beszélt nyelvet, később még jól is jöhet
2011. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj de van géped és nem tudsz gitárt hangolni?Manapság már telefonról is tudsz hangolni gitárt!:)

Nem adom a sültgalambot a szádba de azért eligazítalak! :)

[link]

[link]

Ezek a gitározáshoz :)

A többi meg akármilyen hobbihoz :)

[link]

[link]

Remélem hogy javadat szolgálják a linkek !

Üdv!

2011. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zeronibble ***** válasza:
86%
Állj rá a nevetséges kifogások gyártására, őstehetség vagy.
2011. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyetértek...bár még nem láttam ilyet hogy görcsösen akar valaki hobbit de emellett semmi nem érdekli.sajna nem tudom mi lehetne nem tudom átérezni a problémát engem minden érdekel.annyi minden van. gyöngyfüzés,szobrászkodás, bármilyen sport(hastánctol a kosárig minden)gyertyaöntés,faliképkészités (mittomén kartonalapokat lehet kapni és csak ráragasztgatsz mindenféle kiegészitöt)origami,hörcsögtenyésztés.... XD nem tudom....bármi amihez érzéked van és amiben örömet lelsz. ha csak egy apro tulajdonság amiröl kitalálhatsz valami nagyszabásut...
2012. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marciiiy válasza:
neked már van hobbid az hogy semmi nem sikerül (MÁR BOCS=)
2012. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Írd le privibe a kedvenc színed, milyen zenét szeretsz és h mit szeretsz csinálni, anélkül, hogy azt hobbinak neveznéd.(pl. szerted az állatokat simogatni, moziba járni... az se baj ha nem sokaszor csinálod, csak írd le h mit szetesz) és én ezek alapján megmondom h mi illene hozzád. Sok haveromank megmondtam már ezek alapján és mindenkinek bejött! :D ;)
2013. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó válaszoló lehet már nem aktuális, de nekem is tudnál ebben segíteni?
2015. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!