Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a hobbim? Nekem...

Mi legyen a hobbim? Nekem nincs. Mindent hamar megunok.

Figyelt kérdés
Sok mindent szeretek csinálni de nem hosszú távon folyamatosan.
2010. okt. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ismerős... :"D nos, nekem a hobbim olyan, amiből mindig van új XD minden ami ANIME :D nézz bele párba, akár mondok remek címeket is, hogy egyenesen a legkiválóbb darabokra bukkanj ;)

Aztttááán... szeretek weboldalt szerkeszteni... ha hobbid lenne pl. ez, akkor nem lenne időd unatkozni, mert nagyon sokmindent meg kell tanulni, hogy egy normális website-t létrehozz :D nem ém mindenkilapja, eoldal, lapunk.hu meg gportal... aminek az alapját is te csinálod meg ;D

Most hogy fiú vagy-e vagy lány nem tudom... de a sütés-főzés mindkét nemnek előnyére válik :D És ott is csupacsupa újdonságot lehet hozni :D És hasznos is :D

Mindenféle barkács... ceruzatartó, CD-tok, mappák, szélcsengő... ilyenek :D


Ezek szerintem megunhatatlanok :D

2010. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gitározás, zongorázás, olvasás, bokszolás, wakeboardozás, falmászás, úszás, kondizás, rajzolás, sütés-főzés, varrás, sminkelés, ruhatervezés, nyelvtanulás, lovaglás, fényképezés, festés, táncolás, gyöngyfűzés, barkácsolás, kertészkedés, sziklamászás, regény/vers írás, kirándulás, biciklizés. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. :)
2010. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az a hobbid, hogy keresed mi a hobbid. Háááá!
2010. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az nekem sincs konkrét hobbim, gyüjtöm őket:) Keresgélek. Sokat fotózom, de motorozom, sakkozom, futok, festek, rajzolok. szeretem a nyelveket de csak magamtól olvasgatok. Régeben fociztam , lovagoltam, baseballoztam. Gitározni tanulgatok. Szeretek dolgokat gyűjteni bár ebből már asszem kinőttem:-) Mindenféle zenét hallgatok túrázok. szóval ne ragadj le ennél , nem baj ha sokminden felé érdeklődsz és kipróbálsz:-)
2012. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!