Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vettem egy fehérjét (jumbo)...

Ha vettem egy fehérjét (jumbo) és még az elején használtam 1-2 hetet aztán több mint 1 éve nem használtam de még megvan és a szavatossága se járt le, akkor az még jó?

Figyelt kérdés
fehérje, por, jumbo
2011. dec. 20. 22:02
 1/4 anonim válasza:
ha le volt zárva a doboz és nem túl meleg helyen tároltad, akkor igen használható.
2011. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

kár volt megvenni ha még azt sem tudod hogy mit vásároltál.

a jumbo tömegnövelő és nem pedig fehérje készítmény.

a tömegnövelőt mindig az étrendhez kell megválasztani,olyat kell választani ami az étrend hiányosságit minél jobban kiegészíti.

gondolom étrended sincs ha a jumbora azt mondod hogy fehérje.

egyként kóstold meg hogy jó e,az is befolyásolja hogy milyen helyen volt tárolva.

2011. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez van nekem : [link]

hüvös, száraz helyen volt tárolva...

2011. dec. 21. 14:59
 4/4 dirtboy ***** válasza:

az tömegnövelő,lényegtelen hogy zöld vagy a sárga dobozos a jumbo tömegnövelő és nem protein.

továbbra is azt mondom hogy kóstold meg,szerintem jó lesz még.

2011. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!