Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Este mindig félek hogy megtáma...

Este mindig félek hogy megtámadnak a vámpírok és nem tudok elaludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 10:18
 1/8 anonim válasza:

Hát ha engem edward cullen megtámadna éjszaka, én nem félnék, sőőőt!

Amúgy ne tegyél semmit, mert vámpírok nem léteznek, de szellemek pl. annál inkább. Én tőlük jobban félnék. Mármint nem azért mert bántanak, hanem hogy zörögnek, az már maga ijesztő tud lenni.

De ezzel nem ijesztgetni akarlak... ha egyedül alszol, akkor pár napra költözz át a tesódhoz, én kiskoromban mindig ezt csináltam, amikor féltem. Néhány nap elég volt, hogy kiverjem a fejemből az ostobaságokat.

2011. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne nézz vámpíros filmeket!!
2011. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy meleg.
2011. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézzél tudományos ismeretterjesztő filmeket, vagy komédiát, történelmit, művészfilmeket. Hidd el érdekesebbek, mint a vámpírok. És szerintem attól nem fogsz félni, hogy megtámad Napóleon, vagy beszív a feketelyuk.
2012. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Amúgy régen féltem hogy beszív a feketelyuk!
2012. márc. 1. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, úgy is kijössz onnan, mint sugárzás! Csak egy kicsit... megváltozol.
2012. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia én régen rengeteg mindentől féltem de egyszerűen (ne nézzetek full hülyének) mindig látni akartam hogy mi öl meg. Amúgy ha nagyoooon nagyoooon félsz akkor indíts el egy filmet és nézd. Tuti befogsz aludni rajta de ha ez sem megy akkor egy kislámpa sokat ér! Nekem mai napig is ég a sólámpám!! Remélem segítettem
2015. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hordj magadnál vasfüvet és egy karót
2016. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!