Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csereberén megállapodtam...

Ha csereberén megállapodtam valakivel, én elküldtem ő nem, feljelentem, akkor lesz valami előrehaladás?

Figyelt kérdés

És azért fellehet e ugyanitt jelenteni, mert pár nappal később ér oda neki a csomag mint nekem??

nagyon fontos lenne, a válaszokat előre is köszönöm


2011. dec. 22. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!Én is így jártam és szándékomban álla rendőrségre menni.Megkérdezhetem mi lett az ügy kimenetele?
2011. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gyanítom hogy átvertek volna, de szerencsére volt pár árulkodó jel ( nemsok, és úgy állapodtunk meg h egyszerre küldjük) de nem kuldtem el. Ő azt állította h elküldte de 2 héttel később se jött meg. most azt mondta h küldjem el, mert ő leállította a csomagot és megy tovább ha az enyém is....na persze..

tehát nekem szerencsém volt a megérzésemmel, de korábban ő fenyegetőzött hogy feljelent, mert tudta hogy kételkedem benne...

2011. dec. 31. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!