Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tehetnék utólag?

Most mit tehetnék utólag?

Figyelt kérdés

Anyukám egy fotóbögrét szeretne adni a tesómnak Karácsonyra. Mivel szoktam képeket szerkeszteni felajánlottam, hogy csinálok egyet. Megcsináltam, és ment az hogy milyen pocsékul néz ki semmi sem látszik rajta. Kicsit ideges lettem, mert dolgoztam vele, de 2. -at is csináltam és még ő segített hátteret választani és azt már elvitte oda ahol megcsinálják. Mikor hazajött a bögrével kérdeztem hogy milyen erre azt mondta, hogy pont olyan szar mint az előző, meg ezen se látszik semmi, meg h ő nem akarta már megbeszélni velem h mi hogy legyen rajta mert ideges lettem volna/vagyok.. Őszintén szarul esik,hogy még annyit se mondott hogy köszi hogy próbálkoztál, de bűntudatom van hogy a tesóm meg "rosszat kap"..én is kértem bögrét arra csináltam én is képet, és mondta anya hogy az bezzeg milyen jól néz ki.. most olyan szarul érzem magam emiatt, de szerintem a tesómé nem is lett olyan rossz, nekem tetszik.. most mit tehetnék így utólag?

://

16/L

(tesómis lány, nővérem van)


2011. dec. 22. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
am ne értések félre anyukám nem szokott velem ilyen stílusú lenni, csak őszintén megtudja mondani a véleményét úgy hogy megbánt
2011. dec. 22. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:
ebből nekem az jön le hogy egy p*cs
2011. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énis ideges lennék de nyugi Te mindent megtettél, anyud meg csináljon jobbat ha tud 16/f
2011. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!