Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak/vegyek apukámnak a...

Mit adjak/vegyek apukámnak a 49. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Apukám márciusban lesz 49 éves és szeretném meglepni valamivel, aminek nagyon örülne.Lehet kézzel készített ajándék is vagy akár vásárolt, de nincs sok pénzem, mert még diák vagyok.Elektromos cigit használ, GPS-eket és számítógépeket szokott javítani, telepíteni, és szeret internetezni.Jó a kézügyességem , úgyhogy a kézzel készített ajándékötleteknek jobban örülnék.Szeretném , ha leírnátok pár ajándékötletet.Köszi :)
2011. dec. 26. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy fa doboz amiben elfér néhány kütyüje, vagy szerszámok, vagy akár a cigije. Fesd be barnára, feketére vagy a kedvenc színére és díszítheted további minták festésével vagy szalvétatechnikával is (persze megfelelő mintás szalvéta) és máris lesz egy egyedi ajándéka amit még használni is tud. Én is így vagyok vele, hogy inkább egy kézzel készített ajándék mert az személyesebb, meg amit szeretne azt úgyis megveszi magának. De apummal én is mindig bajban vagyok :)
2011. dec. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez nagyon jó ötlet!nem is kerül sokba és tényleg ez szép ajándék lesz!köszönöm! :)
2011. dec. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!