Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajszik, milyen nevet adnátok...

Csajszik, milyen nevet adnátok egy szépségstúdiónak, amiben található szolárium, műkörmös, fodrász és kozmetikus is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Evariszt :DDD Ez egy görög név ,de a görög eredetű jelentése: derék, ügyes, legjobb.
2011. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Számomra elég különös név egy szépségszalonnak a 'derék, vagy legjobb...érdekes, vagy nem is tudom. De azért köszönöm.

Egyéb ötletek? :)

2011. dec. 26. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Woman's Worth (női értékek/ a nő értéke)

Dream (és szlogennek: ahol az álmok valóra válnak)


esetleg:


Paradise



18/L

2011. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez már inkább tetszik :)

Köszi szépen.

Mindenesetre várom a további ötleteket is ! :)

2011. dec. 26. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet az ott dolgozók neveinek kombinációja, így nem lesz elcsépelt.

Az első válaszoló jót mondott, de nem hiszem, hogy mindenki tudná, mit jelent a szó, így nem éri el a célját.


A második válaszoló pedig szerintem kissé elcsépelt neveket ajánlott. Persze senkit nem akarok megbántani.


Olyannak kell lennie, ami figyelemfelkeltő és könnyen megjegyezhető, hajazhat valamilyen ismert film-, vagy könyvcímre, a lényeg hogy érdekes és kreatív legyen :)


Remélem tudtam segíteni

2011. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zonjë

Arabul az urnő

2012. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönömm ! :)
2012. jan. 4. 19:42
 8/8 anonim válasza:
pretty
2012. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!