Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány órakor kell pároztatni a...

Sára04 kérdése:

Hány órakor kell pároztatni a pegazusokat hogy a csikónak is legyen szárnya a howrse-én?

Figyelt kérdés
amikor elkezdtem játszani akkor kiírták hogy hogy kell de én nem olvastam el és most nem tudom hogy mikor kell.aki tudja az lécci írja meg mert nem tudom.
2011. dec. 27. 14:46
 1/6 anonim válasza:
baszóóggy meg
2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
neked mi bajod?
2012. jan. 2. 13:25
 3/6 anonim válasza:
A szárny nem öröklődik. Még akkor sem ha pegazus-pegazussal van pároztatva, azt csak medúza vérével lehet csinálni, nem öröklődik sajnos :/
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A szárny nem öröklődik.Bármilyen lóból csinálhatsz Pegazust,ha megveszed a medúza vérét 1 zsetonért.
2012. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.hát akkor nem is várok már válaszokat:)
2012. jan. 6. 16:57
 6/6 anonim válasza:
CsokiFudzsi-Azért normálisabban is lehetne válaszolni nem gondolod?HA meg valami normálisat nem tudsz válaszolni akkor meg ne is válaszolj inkább halgass!
2012. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!