Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Punk vs. Skinhead.

és miért?


2011. dec. 27. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
punk :D mert én a skinhead-októl félek :$
2011. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Skinhead.

Mert ők királyok :D

2011. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se, mind vandál. Meg hülye.
2011. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

utolsó.ne ítéldmeg őket!!!!!! punk:)

ha nem ismered őket,csak kinézetről akkor fogd be

2011. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A punkok isznak, balhéznak, azt mondják, hogy anarchisták, de csak egyszerűen antiszociálisak.
2011. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Vannak punk ismerőseim és nem antiszociálisak, skinheadeket is ismerek és nagyon jó emlékeim vannak velünk kapcsolatban. Most 17 éevs vagyok. Az első Kárpátia koncertre szüleimmel mentem, de elkeveredtem...xDxD és skinhead-ek segítettek megtalálni a szüleimet :D Szal mind2 "fajtát" birom:D
2011. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
kinek mi.(: nekem a punk:D és épp ezért folyton veszekszünk apámmal, mert ő skinhead én meg punk vagyok
2012. jan. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Skinhead
2012. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Skinhead....13évesen egy hétig együtt voltam a skinheadekkel...aztán 14 évesen...és most nyáron 15 évesen!!! Hidd el, jó emberek ők!!!
2012. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
54%

Az első és a harmadik válaszíróval nem értek egyet.

Miért félsz Te a Skiheadektől ? Sokkal kultúráltabbak, okosabbak, tisztábbak, bármelyik punknál.

Egy punk segg részeg, koszos, büdös, kultúrálatlan. Mit fognak tenni a punkok az életben ? Mert szerintem semmit ...

Szerintem Tőlük jobban kellene félned. Sajnos van akiknél, mindkettő divat, de Őket nem kell komolyan venni. Eljátszák, hogy hú de csóró vagyok meg milyen szar ez az élet és azt sem tudják tizenévesen, hogy mi az hogy élet. Eltartja Őket az Anyjuk, Apjuk ... Na mind1, ennyit erről.

Mondd már meg Nekem, hogy egy Skinhead pl. miért hülye ? Szerintem Te sem tudnál rá válaszolni. Nem vagy tisztában Vele, hogy mit is jelent az, hogy Skinhead.

2012. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!