Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rugós...

Mi a véleményetek a rugós airsoft fegyverekről és milyen erősséggel bocsájtsa ki a lövedéket, felhúzós vagy sima és sokáig bírják?

Figyelt kérdés

[link]


Erről mi a véleményetek?


[link]


és erről? Melyiket ajánljátok jobban? :) Értelmes válaszokat várok! Előre is köszönöm!


2011. dec. 27. 19:31
 1/4 anonim válasza:

Vegyél egy csúzlit, az is jobban visz mint ezek a szarok.

Rugos airsoft fegyokbol vagy pisztolyt vagy snipert ajánlok. Azt írják 350 fps 0.12 es golyoval. Hulyeség ilyet venni. 0.12es golyo nagyon pontatlan, egy kis szello is eltériti. Nekem egy AK74 em van, 400fps korul .25os BBkkel. Magyarul azt jelenti, hogy erdoben nem kell félnem a vékony ágaktol, mert simán átviszi. Ezek NE VEDD MEG. Ilyen áron sokkal jobbakat is vehetsz.

Itt van pár springes japán gyártmányu stukker (lottem ilyennel, nagyon pontos): [link]

és pár springes shotgun (én a

2012. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én a ACM DE Super90 M56C -t használom, nagyon gyonyoruen visz, 3 golyot lo ki egyszerre, csak dícsérni tudom.

na itt a link a shotgunokra: [link]

2012. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen a válaszokat!!! ;) és nem veszek akkor ilyen szart :)))
2012. jan. 16. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
airsoft haggyadmá de ratyi kajak inkább vonulj be katonának ott legalább éles fegyverrel lőhetsz nem béna airsofttal kajak inkább halj meg : DD
2014. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!