Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Roxfortba hány tanuló jár...

A Roxfortba hány tanuló jár és az osztályok konkrétan, hogy vannak elrendezve?

Figyelt kérdés

2011. dec. 27. 23:37
 1/10 KoviAti ***** válasza:
7 évfolyam, mindegyik évfolyamon 4 osztály
2011. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 William Kane válasza:
Megszámlálhatatlan mennyiségi ifjú varázsló és boszorkány tanonc jár oda,a választ csak az egyetlen Vérfarkas-Vámpír-Mágus-Titán-Félisten-Császár tudja : Chuck Norris
2011. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tanulók száma pedig szerintem nincs megszabva, hanem attól függ hogy az adott évben hány varázslókölyök tölti be a 11-et.
2011. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az a fura, hogy állítólag rengetegen járnak a Roxfortba, de például Harryék griffendéles osztályába csak nyolcan járnak: Harry, Ron, Neville, Dean, Seamus, Hermione, Parvati, Lavender. Ha ezzel arányosan járnának a többi osztályba is, akkor kb 224-en járnának az egész suliba. De mintha valamelyik kviddicsmeccsen lett volna, hogy csak a mardekárosok vannak kétszázan.
2012. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is számolgattam, elég érdekes.
2013. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 évfolyam van, 11-17 évesig. 4 ház van, mindegyikben megvan a hét évfolyam. Minden évfolyamba házanként 5 fiú és 5 lány jár számolásaim szerint (Harryék a Hugrabuggal közös gyógynövénytanóráján kiderül, hogy összesen húszan voltak, ez alapján számoltam ki). Tehát elvileg 280 tanuló van összesen, ha tényleg mindent jól számítottam. Ennek a fele lány, a másik fele meg fiú.
2014. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: nincs ilyen szabály, véletlenül azon az órán pont 20-an voltak.
2014. jan. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem nyolcan vannak, de nem említhet meg mindenkit az írónő.

Egyszer azt nyilatkozta hogy kb ezren járnak a Roxfortba, tehát az osztályonként 35 tanulót jelent.

Persze ez változhat, az szerint hogy ki melyik házba kerül.

2014. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb órára két osztály jár egyszerre. Biztos, hogy nincsenek 70-én egy órán, max 40 körül.
2014. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!