Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitöltenétek ezt a tesztet?...

Kitöltenétek ezt a tesztet? (írd le te mi vagy)

Figyelt kérdés

[link]

Előre szólok vannak olyan kérdések amik kicsit fárasztóak lehetnek..de énis a teszt kitöltése közben fárasztónak,butaságnak tartottam aztáőn a végén kijött az eredmény és megdöbbentem,hogy mennyi igazságot ír rólam..a személyiségemről:)

Kérlek írd oda h mit adott ki neked és a nemed és korodat is..(ha valaki megakarja magának tartani és nem írja ki, akkor is soksikert és élvezetet kívánok a teszthez:))

Nekem ez jött ki: ISFP 16/L


2011. dec. 27. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

INTJ

17/l

2011. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ISTJ 19/F
2011. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:) szerintetek is hasznos teszt? találtatok sok veletek ,a személyiségetekkel azonos tulajdonságot?(a további válaszolók is írhatnak még:))
2011. dec. 28. 00:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.


Már régebb óta ismerem a tesztet, többször kitöltöttem annak tudatában, hogy elég sűrűn változik a hangulatom, a viselkedésem pedig gyakran a társasághoz igazodik. Mégis a legtöbbször INTJ lettem, úgyhogy kell, hogy legyen benne valami, bár voltak kérdések, ahol nehezemre esett dönteni.


A jellemzés szerintem pár helyen zavaros, nincs eléggé kifejtve, a humor részleg azonban tökéletesen tükrözi a típusokat. Tehát valamilyen szinten én is magamra leltem.


Az ajánlott foglalkozásokat elnézve kész matekzseninek kellene lennem... na, hát az nem vagyok. Érdekelnek a tudományok, kisgyerekként állandóan ezzel foglalkozó könyveket lapozgattam, de a művészet felé is kacsintgatok. Gyakran azt mondják, olyan vagyok, mint egy két lábon járó lexikon. Érdekelnek a nyelvek, később ezekkel szeretnék foglalkozni.


Az emberekkel nem jövök ki túl jól, azt hiszem, elég furcsának tartanak. Azért van pár barátom. Nem feltétlenül értünk mindenben egyet, de néha szeretek velük lenni. Egy-két hónapja megismertem valakit, akivel tökéletesen megértjük egymást. Hasonló a családunk, a múltunk, sok közös témánk akad, és nem tudom, ezek után csodálkozik-e valaki, de kiderült, hogy ő is INTJ :)


Amúgy az, hogy az INTJ-k sosem lesznek sikeresek a szerelemben, nem igaz, csak meg kell találni a kapcsolathoz a megfelelő embert.

2011. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
INTJ INFJ beütéssel. 48F
2011. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
na én nem vagyok szerencsés a szerelemben. előző voltam
2011. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
INFP 14/F
2011. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ISPF is, mert a második karakternél 50-50% lett. :)
2011. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah bocsánat, másodjára elgépeltem, ez lett volna: ISFP mint ahogy az előtte levőből logikusan adódik.
2011. dec. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ISTJ-33/L

De én ezeket a betűket nem értem.Miért nem lehet normálisan kiírni?Miért kell lerövidíteni?

A jellemzés amúgy találó.

2011. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!