Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, kitöltenétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kitöltenétek az alábbi tesztet?

Figyelt kérdés

1. Milyen számodra az ideális lány..

- Kinézete (alakja, mellmérete, szemszíne, hajszíne, bőrszíne, magassága, stílusa stb..)

- Belső tulajdonságai (pl.: rendes, megértő, vicces, kedves, bizonyos helyzetekben komoly, stb..)

2. Milyen számodra a jó szex?

3. Fontos számodra az anál szex?

4. Mit vársz a kapcsolattól?

5. Ha komoly kapcsolatod lenne, akkor is megengednéd magadnak az egyéjszakás kalandot?


Minden kérdésre válaszoljatok, és NE felestsetek el KORT IS ÍRNI! :)


2011. máj. 5. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

1.

-ha összhangban van a belsővel

-rendes, megértő, humor érzék, kedves, hűséges

2. izgalmas:)

3. nem fontos

4. nem várok el semmit se csak azt hogy ne lépjen félre, mert az nagyon fájna

5. nem vagyok híve

2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.

Kinézet: szőke kék szeműeket szeretem, de amúgy mindegy. Az a lényeg, hogy egyedi legyen, ne olyan, amiből van 62300 db az országban.

Belső: legyenek önálló gondolatai, értelmes, nem hisztis, legyen humorérzéke (ez a legtöbb lánynál kimerül abban, hogy gyakran írja az XD-t), legyen egyedi, és legyenek hülyeségei is :D :D

2. Hm. Hát szeretem azt ha a lány bevállalós a szexben. és nem csak azt mondja, hanem tényleg :D

3. Igen. Bocs :P

4. Mit várok egy kapcsolattól? Huhh hát először csak azt, hogy jól érezzük egymással magunkat, aztán jöhetnek a közös célok, tervek, nem nagyon értem, mire gondolsz. Szeretetet várok (és adok)!

5. NEM

23/F

2011. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiúk, kitöltenétek az alábbi tesztet?

1. Milyen számodra az ideális lány..

Sztm. nem lehet megfogalmazni azt így..., viszont kell az egyéniség, mind kinézetre, mint stílusra. Én szeretem a szolidabb visszafogott lányokat (valahol jobb arra gondolni, ahogy az ilyenek sikítani fognak...:DDD) De mondom-kinézetre inkább valami karizma kell...ez lehet szolíd, kihívóbb, k*rvás, szőke, barna, sánta...- kinek mi áll jól..:)


A humor fontos....(de azért ne rendezzünk fingoversenyt... :-/)


Sztm. általánosságban azért az leszögezhető, hogy a karcsú, sudár alak a nyerő...+hosszú haj.


Megértő...:DDD- elég ha én megértő vagyok...:)


2. Milyen számodra a jó szex?

Félúton a pizza és a szívroham között...


3. Fontos számodra az anál szex?

Nem...sőt, valahogy sztm. ez tipikusan a mai b*zidivat hozadéka... Abba gondolj bele, h. az anál ua. férfi-nőnél. Én úgy gondolom, hogy a nőnek van egy hüvelye, és a férfi anált akar - holott ebből a szempontból mindegy - az a férfi - mondjuk ki: potenciálisan homokos-beállítottságú, kimondva-kimondatlanul: látens meleg...


4. Mit vársz a kapcsolattól?

Hát most vazelint...


5. Ha komoly kapcsolatod lenne, akkor is megengednéd magadnak az egyéjszakás kalandot?

Nemszeressük...- legalábbis én nem... Igaz már nem is taknyos 14 éves vagyok... :-/


Minden kérdésre válaszoljatok, és NE felestsetek el KORT IS ÍRNI! :)

Ókor...:D, 30ff

2011. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet lányoktól is nem lehetne megkérdezni? Mert én kíváncsi vagyok rá:)
2011. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Hosszú világosbarna haj, szemszín mindegy, ne szoláriumozzon (bejön a hófehérke-stílus), magas, kis, de max. közepes mellméret, formás fenék, de ne mutogassa őket, legyen aranyos, ne legyen rajta egy tonna smink, csak egy kicsi, ne legyen sehol plasztikázva. Belső: vicces (de legalább értse a viccet), kedves, fantáziadús, legyen közös témánk. Bónusz, ha szereti az alternatív zenét, bár ez egyáltalán nem fontos.

2. Nekem is legyen jó, de a partnernek is. Kölcsönösen orál, többféle póz, fantáziadús dolgok, bármi, amit mindketten akarunk, és éppen eszünkbe jut. Nagyon jó élmény, ha elélvez a partnerem, mielőtt én elmennék.

3. Egyáltalán nem. Nem vagyok prűd, de ezt nem kérném, viszont ha a partnerem ki szeretné próbálni, akkor szívesen, nem hurrogom le azt, aki műveli, de nekem nem igényem - bár lehet, hogy csak még nem próbáltam.

4. Sajnos még nem-igen volt komoly kapcsolatom, csak pár hónapos, több is. Szeretnék hosszú távú kapcsolatot, bár házasságot csak 25 éves kor után szeretnék, gyereket meg még később.

5. Nem. Ha szeretek valakit, nem csalom meg. Az egyik kapcsolatom így ért véget. Engem csalt meg a lány. Szörnyű érzés volt, pedig férfi lennék, vagy mi, és nem kívánom senkinek. Soha nem tennék ilyesmit.


21/F

2011. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. máj. 5. 21:05
 7/10 .Daniel. ***** válasza:

1 Külső: Legyen ápolt, lehetőleg hosszú hajú. A mell mérete nem érdekel csak az hogy feszes legyen meg persze a feneked is ;) Ne olyan legyen mint a mai lányok hanem legyen náluk kicsit husisabb, az úgy nőies :)

Belső: Húú...Ide sokat tudnék írni de adok egy kiindulópontot: mindig legyen pozitív(ebben kb minden következmény benne is van)

2 A legjobb szex számomra nem csak az, hogy jól szopsz hanem hogy látom hogy élvezed :)

3 Nem, nem fontos bár nem mondanék rá nemet. :)

4 Őszinteséget. Semmi manipulativitás ami ált jellemző a nőkre, Önbizalmat(így nem lesz féltékenység) és néha merjen kilépni velem az utcára smink nélkül :)

5 Hülye nem vagyok ;) Tehát nem.

2011. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.hasonlo stilusu mint én nem magas nem duci bőrszin hát egyértelmű. belsőt hosszu lenne elsorolni

2.a jó szex odaadó mindkét fél részéről 2-3 óráig eltart, több menet és helyszín,félelmektől izgulástól mentes és van benne újdonság.

3. nagyon szivesen kiprobálnám de sok alkalommal egészségtelen ugy ez a különlegesebb estékre maradna:)

4. hogy a másik felem legyen

5.nem

2012. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jjjja és 20 éves fiuu.
2012. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.Kinézet:a,mindegy,b,mindegy,c,kék,d,barna,szőke,e,fehér,f,mindegy,g,humoros

Belső:rendes,megértő,kedves,bizonyos helyzetekben komoly

2.nem tudom

3.nem

4.nem tudom

5.kizárt

KOR:14

2012. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!