Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Lider 31 légpuskát lehet...

Egy Lider 31 légpuskát lehet engedély nélkül tartani Magyarországon?

Figyelt kérdés
a kertben lövöldözni vele nem vadászni
2011. dec. 28. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
a kérdésre is válaszolhatnál
2011. dec. 28. 18:32
 2/6 dirtboy ***** válasza:

légpuskát persze,hogy lőhetsz e vele meg majd a környezeted határozza meg.

ha biztonságosan tudsz lövöldözni akkor nincs akadálya hogy otthon lőj vele.

2011. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartani tarthatsz, de a Lider légpuskák piszok nagy szutykok. Szétkopnak, pontatlanok, veszélyesek (hallottam már olyat, hogy az alkaros változat valakinek levágta az ujját) és széthullanak pár 100 lövés után.
2011. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 OnlyBmw válasza:
Ez egyébként elég nagy tévhit hogy rosszak a lider légpuskák, Német minőség ami már rossz nemlehet, nekem van 2 db egy Lider 31 és egy Lider 44tg, nagyon pontosak, huzagolt csövük van, és több ezer lövést leadtam már velük semmi hiba nem volt még, rosszat nemtudok róluk mondani!
2013. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 OnlyBmw válasza:
Ez egyébként elég nagy tévhit hogy rosszak a lider légpuskák, nekem van 2 db egy Lider 31 és egy Lider 44tg, nagyon pontosak, huzagolt csövük van, és több ezer lövést leadtam már velük semmi hiba nem volt még, rosszat nemtudok róluk mondani!
2013. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még hogy német...jó vicc :D Attól még hogy valamire ráírják hogy "Made in Germany", attól nem lesz német. Ez olyan mint például a piacon lévő láncfűrész másolatok. Rengetegen rajta van mindenféle nagy gyártó jele, de attól még széthullik az első használatnál. Nekem már volt Lider a kezemben, nem egy nem kettő szétnyúzottat láttam már! Lehet hogy van súlya, lehet hogy jól néz ki, lehet hogy bika erejű az első párszáz lövésnél de az anyagminősége 0. Slavia-nál, vagy egy régebbi MHSZ-nél használt Magyar légpuskánál alább nem szabad adni, ha az ember rendes puskát akar. Már nem a volt rendszerben vagyunk ahol 6000-ért lehetett venni Csehszlovákiából átcsempészett légpuskákat...Így hát egy rendes, normális, tartós darabnak megkérik az árát manapság.
2013. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!