Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha unatkozok?

Mit csináljak, ha unatkozok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez tök gyakori kérdés, mert már egy csomó hasonlót láttam, de nagyon unatkozok. Legalább amíg írtam sem unatkoztam :) Légyszíves írjatok valami, de ne olyanokat hogy fessem ki a körmöm, takarítsam ki a szobám meg ilyenek. Köszi előre is.

14/L


2011. dec. 28. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha szórakozni szeretnél:

nézz meg egy filmet

olvass el egy könyvet

találkozz a barátaiddal

fejts rejtvényt

játssz a számítógépeden

hallgass zenét

sakkozz a családdal

írjál verset, novellát vagy csak vezess naplót

kirakózzál (ha van puzzle kirakód)

játssz a kutyátokkal a kertben (ha van kutyátok és kertetek)


Ha hasznos akarsz lenni:

csináld meg a házidat

segíts anyukádnak a házi munkában

játssz a testvéreddel (ha van testvéred)



Ezek jutottak hirtelen eszembe..

2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha unatkozol akkor menjél trollkodni. xD
2011. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Pont ezeket a válaszokat akartam elkerülni. Mert mindenhol ezek vannak. Valami izgalmas dolgot egyik netelő sem tud csinálni,írni???? Lécci......valaki

( Azért köszönöm a választ az elsőnek.)

2011. dec. 28. 20:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg hát a trollkodás nagyon izgi így fél kilenckor, de azért köszi a hasznos tanácsot XD
2011. dec. 28. 20:35
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Mit gondolsz, mit tud csinálni egy 14 éves lány ebben az időtájban? Elmegy csillámpóniországba?


Ne lepődj meg, de semmi izgalmas tevékenység nincs. Én azt ajánlanám, hogy olvass, de gondolom nem szoktál túl gyakran. Pedig csak elkezdeni "nehéz", amikor beleéli magát az ember, nincs is jobb szórakozás.


Rendezd át a szobád!

2011. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy nehéz . Amúgy meg szoktam olvasni nagyon is gyakran.Egyik kedvenc időtöltésem. Szóval ez a mondatod kissé lekezelő volt. Lehet hogy 14 éves vagyok de nem hülye. Csak most éppen unatkozom(ami amúgy nem sokszor szokott előfordulni velem, mivel leköt hogy a felvételire készülök) csak már elég volt a tanulásból. Pihenni is kell néha. A szobaátrendezésre meg csak annyit mondanék hogy pont most karácsony előtt rendeztem át.

Ja és ha már itt tartunk: valaki ajánlhatna egy jó könyvet(izgalmasat vagy romantikusat ;D)

Köszi

2011. dec. 28. 21:39
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

21:06 vagyok.


Ne haragudj, nem akartam lekezelő lenni, bocsánat, ha megsértettelek azzal a mondattal. Ha szeretsz olvasni, de épp nincs könyved, az interneten is van egy csomó novella és regény.

Eszembe jutott még egy jó! Ismered a honfoglaló nevű netes játékot? Szerintem nagyon klassz időtöltés.

2011. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj csak sok hülye van itt fenn és már azt hittem te is egy vagy közülük.Ja és köszi a tippet a honfoglalóra, ismerem úgyhogy már megyek is fel rá :)
2011. dec. 28. 22:32
 9/17 Napkiraly ***** válasza:
26%
Pumpáltasd magad, még fogyni is fogsz
2011. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Falling-sand-game.com
2012. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!