Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kérdés azoknak szól,...

Ez a kérdés azoknak szól, akik Roxfortba járnak! Ti vesztek valamit a téli szünet utánra?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy bájitaltanból általában mely füvek, porok, stb. fogynak a legjobban? Ti hol szoktatok pálcát venni? Az enyém eltört, mikor behúztam egy Mardekárosnak... És pennát, pergament meg ilyeneket? Vesztek valamit a Weasley Varázsvicc Vállalatból? Mikor is kezdődik megint pontosan a suli?
2011. dec. 28. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Új seprűt veszek..a régivel beleszálltak a mandragórába..>.<..ne is kérdezd..mást nemigen veszek..ott a pálcám..nekem nem kellenek porok..ja..még veszek Hugridnak ajándékot a szülinapjára és magokat Csikócsőr szülinapjára..:))..te??..
2011. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én ugyebár pálcát veszek, a porokat anyura hagyom, kell penna, mert az előzőt szétrágtam, pergamen esetleg, a w.v.v.-ből pedig egy pennát, ami leírja a helyes választ. A repülésért nem vagyok oda annyira, jó nekem a régi Jólsep-R. :D
2011. dec. 28. 23:05
 3/17 anonim ***** válasza:
hát a füvek és a porok fogynak rendesen
2011. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm a tanulókat! Tájékoztatásul közlöm,hogy a következő tanévre nálam lehet megvenni a vonatjegyeket,mivel Orbán Viktor politikája a Roxfortra is nyomást gyakorol,így bevezetésre kerül többek között a csillámfaszláma, valamint a Bagoly adó is. További kellemes szünidőt gyerekek.

Üdv.: Dumbledore

2011. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Most már másik baglyot is kell vennem. :( Szegény Bagjocska eltávozott közülünk. Isten veled, drágaságom! Pedig még olyan fiatal volt! :'(

Ui.: Rendicsek, professzor úr!

2011. dec. 28. 23:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Te nem lehetsz az igazi Dumbledore ő már nem él. Vigyázzatok vele ő egy gonosz varázsló.
2011. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy nem. Dumbledore él!! Ahogy Elvis is! XD
2011. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én pont tegnap törtem el a pálcámat sikeresen. még nem mertem elmondani anyuéknak. pedig muszáj lesz, mert nekem nincs pénzem venni egy másikat. :(
2011. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én loptam egy másik pálcát amikor az enyém eltört, hát ilyen az amikor az ember félig "ork".
2011. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hupsz, már télleg meghalt! *homlokára csap*

Tényleg még nekem is el kell mondanom anyunak, hogy egy pálcával meg egy Baglyocskával szegényedtünk meg. A suliban első dolgom lesz felpofozni Pottert, mert csak.

2011. dec. 28. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!