Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gellért fürdőbe szeretnék 10...

Gellért fürdőbe szeretnék 10 éves fiammal elmenni eddig soha nem jártunk ott. Van valami extra vsgy nem extra tudnivaló? .

Figyelt kérdés
Gondolom a szokásos dolgokat kell vinni, törülköző, papucs stb. Bármilyen információnak örülnék a fürdővel és az ott tartózkodással kapcsolatosan! Eleve nem szoktam fürdőkbe járni, félek a higiéniai, egészségügyi hátrányaitól attól tartván, hogy az ember összeszedhet valamit. Vagy túl aggodalmas lennék?
2011. dec. 29. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi extra, csak rohadt drága, és télen van egy fenékáztató meg egy úsztató, ahová fürdősapka kell, de talán adnak valami műanyag zacskót, ha nincs.
2011. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én legelsősorban az épület, maga a fürdő belső szépsége miatt mennék, megismertetni fiammal és persze magammal :) egyáltalán van annak értelme? Gondolom több helyiségből áll...? Bővebb információkért is hálás lennék! Gondoltam a borsos árért talán kárpótol, hogy legalább az életben egyszer megnézi az ember.
2011. dec. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!