Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek milyen következménye lenne?

Ennek milyen következménye lenne?

Figyelt kérdés

szóval repülni készülök, porcukros zacskókat teszek a zsebembe ami nagyon összetéveszthető a drogoscuccal, de mivel nemtudják h ez cukor ugysem engednek fel, de amikor megbizonyosodnak róla h az nem drog akkor csak simán elengednek ugye?

szerintem ez nem lehet hatósági félrevezetésnek venni, mivel most miért ne tarthatnák magamnál porcukrot? :D


2011. dec. 29. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
És ezt miért akarod csinálni?
2011. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajj fúúú nem akarom megcsinálni, de tényleg úgy írtam mintha igen bocsi, szóval ezt cska így elméletben xD
2011. dec. 29. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

És az lesz a legviccesebb része az egésznek, amikor a humorérzékkel megáldott rendőrök elengedik nélküled a gépet és téged három napra bezárnak, mert addig tart kideríteni, hogy milyen anyag van a magadnál tartott zacskóban.


Természetesen a filmekből ellesett megkóstolós mintavételezést nem fogják alkalmazni, mert akár antrax is lehet a csomagban.


Jó szórakozást, nekem tetszik az ötleted!

2011. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na akkor leírom mégegyszer egyáltalán nem tervezek repülőre szállni, ha odajutnék se próbálnám ki ekkora gyökér nem leszek, hogy magammal kicsesszek, mindezt csak így elméletbe kíváncsi vagyok, hogy hogy történne a folyamat ennyi!

amit írtál is jó, feltéve ha elengednének 3 nap után bűntetlenül

2011. dec. 29. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
kb. amit az utolsó mondott, meg jól beégsz mindenki előtt a reptéren.
2011. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!