Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szilveszteri kérdés! Na most...

Szilveszteri kérdés! Na most mivan? (bővebben lent) Azt hallottam ma a híradóban hogy szilveszterkor nem lehet az utcán tűzijátékozni, és hogy csak a kertben lehet. De aki panelban lakik vagy panelos bulit rendez az mit csinál?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ma a híradóban hogy szilveszterkor nem lehet az utcán tűzijátékozni,és hogy csak a kertben lehet.De aki panelban lakik vagy panelos bulit rendez az mit csinál? Szerintetek? Ha esetleg csak én lennék hülye légyszíves javítsatok ki.
2011. dec. 29. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Iszik, táncol: bulizik.
2011. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eugenica ***** válasza:
62%

Nem hallottam a híradóban,mivel nem nézek televíziót,de ha ez így igaz,miképpen írod,úgy vélem nem ez lesz a legelső gazemberség a demokrácia a szabadság, oly fennköltnek hirdetett a büdös kommunisták terrorjának felszabadulása után kivívott,kiharcolt, a milliárdos hőseink a száz leggazdagabb magyar által vért,verítéket és oly sok áldozatot hozó ékes munkálkodásának oltárán,mely esetben számukra nem gond mindaz,amely számodra lehetetlen,de nézd a jobbik oldalát:szabad vagy!

Ha nem is petárdázhatsz, de szabad munkát keresned, loholni,kuncsorogni az éhbért kielégítő minimálbérért,

elviselni a szegény munkaadók csattanó parancsszavát és fizetni minden felvett fillér után az adók ezernyi terhét,melyet százszoros díjért felépített utakba fordítanak és abból kifordítanak......

Nem terhellek tovább!

Örülj,hogy ha tűzijáték nélkül is,de szabad vagy!

2011. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!