Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » December 31-én mikortól van...

December 31-én mikortól van csendháborítás? Ugyanúgy este 10-től, vagy szilveszter napján ez máshogy működik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

De szilveszterkor nem hiszem hogy kimennek a rendőrei mert mindenütt buli van és akad jobb dolguk is hogy a csendháborításra menjenek ki(megjegyzem egy törött volvo kocsinál nem akartak kijönni).

Szilveszterkor elnézőbbnek kell lenni a szomszédokkal is,ha nagyon hangos a zene akkor lehet nekik szépen szólni hogy egy picivel halkabban ha lehet de arról szó se legyen hogy ne legyen .Szerintem kulturált emberekként ezt el lehet intézni!

2011. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szilveszterkor zenélhetsz este és nem lehet rászólni az illetőre. Meg lehet kérni, de nem kötelezheted. (sajna ezt szoktuk megszívni, hogy felettünk hangosak). Szóval mehet a zenebona.... sajnos.

Petárdát használ utcán szigorúan tilos.

2011. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!