Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már ilyen...

Gondolkodtatok már ilyen véletleneken?

Figyelt kérdés

Hogy pl. lehet, hogy gyakorin sokszor segítettél akár a legnagyobb ellenségednek. Még ha nem is a családi témában, mert az ismerős és feltűnő lett volna. :) Vagy lehet, hogy az egyik családtagodnak válaszoltál meg vmit, és egyikőtök sem tudott róla. Vagy tényleg, a nagy riválisodban tartottad itt a lelked, vagy egy személyt sikerült úgy feldobnod, hogy az életében megváltozott valami? (pl. nem veszekedett többet az anyukájával, mert lenyugodott, vidámabb lett) ..

De ne csak a gyakoriból induljunk ki. :) Lehet, hogy régebben, például öt éve a férjeddel utaztál egy buszon, sőt egymás mellett ültetek, pedig csak két idegen voltatok egymás számára? :)


Ti szoktatok ilyen véletleneken gondolkodni? Derült már ki valamilyen esetről, hogy olyannak segítettél, így, név nélkül, akit alapból ismertél, vagy egy mostani ismerőssel találkoztál már régebben egy hétköznapi szituációban, csak akkor még nem ismertétek egymást? :)


14/L


2011. dec. 30. 19:54
 1/8 anonim válasza:
Nem gondolkodtam még ilyeneken.
2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hm. De azért milyen érdekes, nem? :)

Vagy ha mész valahova, és elejted a kapu/kocsikulcsodat, és lehet, hogy az a másodperctöredék kell ahhoz, hogy elkerülj egy balesetet.

2011. dec. 30. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam munkatársakról derült ki hogy néhánnyal korábban már találkoztam velük (külön-külön, itt-ott), némelyikükkel pedig még középsuliban mentünk el egymás mellett a folyosón minden nap anélkül hogy tudtuk volna kicsoda a másik.

És ha már középsuli: egyik akkori osztálytársamról másfél év után derült ki teljesen véletlenül hogy ismeri a fél rokonságomat.


GyK-n pedig nem tudom kiknek segítettem már, de valahogy nem is izgat. Pont az a jó benne hogy nem tudjuk kicsoda a másik és ez így is marad.

2011. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor Veled történt pár érdekes véletlen. :):)
2011. dec. 30. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek, mindennek oka van, csak sokszor nem tudod,hogy mi, de rá lehet jönni, miért volt szükség erre.
2011. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, pl. amit az előző kommentáromban írtam.
2011. dec. 30. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
én a mostani barátommal "voltam" egy koncerten, de én akkor kb 13éves voltam :D most 18 vagyok, egy éve vagyunk együtt... amikor megláttam a jegyét, akkor jöttem rá, hogy már voltunk egy helyen annó :D :D :D
2011. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó! :D:D
2011. dec. 31. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!