Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetném újra a...

Hogyan kezdhetném újra a tanulást? Mit érné meg tanulni lányként?

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy (büfé)szakot egy rossz hírű főiskolán. Közben megszereztem a második középfokú nyelvvizsgámat. Szinte semmilyen munkalehetőség sincs (pedig nem vagyok válogatós). Nagyon kétségbe vagyok esve. Most mihez kezdjek? Nyitott vagyok a tanulásra, szerencsére humán és reál beállítottságú is vagyok, csak egyetlen probléma van, a pénzkérdés.
2011. dec. 30. 23:00
 1/1 anonim válasza:
Nos hogy pontosan , mit tanulj azt nem mondhatjuk meg neked így látatlanban, te ismered magad hogy mi az ami érdekel, mihez érzel tehetséget. Hiába végzel el valami olyat, amire van kereslet ha nem szereted amúgy.Kezdésnek ha pénz szűkében vagy és jó vagy nyelvből:adj külön órákat, vagy menj el fordítani cégekhez, esetleg próbálj meg helpdeskezni. Ezekből is lehet valamennyit összeszedni.Amúgy ami érdemes szerintem: könyvelő, szakács,ápolónő,masszőr.
2014. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!