Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta repülőn ültem, teljesen...

Mióta repülőn ültem, teljesen megbabonázott a repülés és a repülők világa. Lányként van esélyem ebben irányban továbbtanulni? Ha van, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megfelelsz a fizikai feltételeknek (pl. tökéletes látás), akkor simán lehet, a hadseregnél tuti képeznek pilótákat, meg valahol máshol is, hallottam erről egyszer egy előadást, csak elfelejtettem. Google nem segít? Az biztos, hogy van esélyed, csak a hogyant nem tudom.
2010. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos a szemem nem elég jó,4éves korom óta szemüveges vagyok,ráadásul elég erős.hát akkor szerintem ez bukta...:(
2010. ápr. 24. 11:10
 3/8 anonim válasza:
Legyél stewardess.
2010. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nyíregyházi Főiskolán elég magas 465-ös ponthatárral igen, fizika és matek kell hozzá, az egikből emelt. Sokkal jobb és élvezetesebb a vitorlázórepülés, azt a legközelebbi reptéren bármikor elkezdheted, orvosi alaklmassági kell hozzá
2010. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
és a szemüveg sem probléma a pilótáknál
2010. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ,milyen irányban szeretnél tovább tanulni;vadászpilótának,utasszállító-,vitorlázó-,motoros pilótának.Ahhoz,hogy vadászpilóta legyen valaki,tetőtől-talpig kívül-belül jóformán tökéletesnek kell lenni,ezer emberből jó,ha egynek sikerül.Ha ez a célod,irány Kecskemét és a három napos reporvosi.Utasszállítóhoz elég sok motorossal repült óra kell,amit vagy tanfolyam keretében a legközelebbi reptéren,vagy a főiskola bizonyos szakán van lehetőség elsajátítani(mármint a motoros repülést)Ha fiatal vagy és a repülés legszebb,legtermészetesebb módjára vágysz-szabadon repülni a szél szárnyán,a természet erőit kihasználva-ajánlom a vitorlázórepülést;árban is viszonylag megfizethető és a legközelebbi reptéren szintén lehetőség van kipróbálni,illetve megtanulni,valamint egy jó alapot is ad a későbbiekben.Remélem,tudtam segíteni.
2010. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ui.:előző válaszomhoz visszatérve,én is lány vagyok,egyelőre vitorlázórepülök,de a későbbiekben Malév-pilótának készülök:)Itt abszolút nincs olyan megkülönböztetés,mint mondjuk az autósoknál,rallysoknál(sajnos),nem akadály,ha valaki nő,csak egészségileg megfeleljen.
2010. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
legyél szerelő
2010. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!