Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit nem bosszant hogy a...

Spyboot kérdése:

Kit nem bosszant hogy a sportolok több százezer forint tiszteletdíjat kapnak. Olimpiai arany stb. amíg a rokkantnyugdíjas már tehernek számít a tervezett bruttó 58000 Ft-tal. Mi ez diszkrimináció vagy társadalmi igazságtalanság?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Valahol engem is bosszant de valahol meg megértem


Végülis a sportolók sokat tesznek le az asztalra..



Öregbítik az ország jóhírét (jóesetben)..



Bár most h válság van, lehet h csökkenteni kéne egy kicsit a jutalmakat..


De Schmitt papa és Vikike is érdekelt a sportban szóval.. minden szentnek maga felé hajlik a keze..

2011. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Engem bosszant, hiába sportolók. Ha nem lennének, akkor is lenne továbbra is élet a Földön. Bezzeg az orvosok, akik életeket mentenek, éhen halhatnak és még túlórázhatnak. Vagy ott van a munkás, aki nélkül nem tudnánk hol lakni, nem lenne mit enni és inni...Őket kellene jobban megbecsülni és tisztességesen megfizetni, nem a sportolókat, akik csak maguknak tesznek jót: jó alakjuk van, és hírnévre tesznek szert. Mi haszna van belőlük a társadalomnak?! Legyenek, aztán kész. Ennyi! De nem kellene ennyi pénzt kapniuk.
2011. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem bosszant. Megdolgoztak érte. Aki nem sportolt soha versenyszerűen az nem érti meg ez mennyi munka. Kicsi koruktól ezzel kelnek fekszenek...ez nem diszkrimináció. De a részetekről IRIGYSÉG.
2011. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem irigység!


Egész egyszerűen a mai helyzetben ez luxus!


Főleg az h életjáradék-szerűen kapják, mikor már rég g nem is sportolnak.


mert ha 1x-i nagyobb összeg lenne, vagy mondjuk addig tartana amíg aktívak akkor OK..


Utána meg ugyanannyi lenne a jussuk, mint a többi nyugdíjasnak.


Nem véletlen amúgy hpgy sok sportoló többlábon áll.

(egyetemet végeznek, céget alapítanak)

Ez a normális hozzáállás.



Előttem szólónak igaza van.

A társadalmi munkamegosztásban azért vannak olyanok akiknek jobban járna a jutalmazás..


Ha stabil lenne az ország anyagi helyzete akkor nem volna ez probléma, mindenki kaphatna ugyanannyit.

De manapság ez LUXUS.

2011. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tisztelt kormányunk és a sport kapcsolata...


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__250..



szóval én semmin se lepődök meg

2011. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az irodában ülő tűzoltónak sem kell olyan nyugdíj...
2011. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
Ez tényleg egy nagy f@szság... Egy olyan kiadás, aminek semmi értelme! Sportoljanak olyat, amiben van biznisz: foci, atlétika... ahol komoly pénzdíjak/szerződési pénzek vannak. De azok akik ilyen olimpiai hülyeségekre készülnek, azok egyértelműen csak az állami pénzekre utaznak!
2011. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!