Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság lenne élő...

Nagy bunkóság lenne élő harcsát ajándékozni az egyik nagyon jó haveromnak az általános iskolai ballagására?

Figyelt kérdés
Szóval a haverokkal ezt találtuk ki neki, mert szerintünk nagyon hasonlít egy harcsára. És valami egyedit szeretnénk neki adni. Nagy bunkóság lenne? Mi a véleményed erről? Te mit szólnál, ha poénból kapnál egy élő harcsát?
2009. máj. 21. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy abba a helyzetbe ez humoros.De én nem adnék élő harcsát neki a helyetekbe, mert hiába egyedi, úgyis másnap beviszi egy kereskedésbe vagy valami olyan helyre ahol.."levágják"...és ennyit az egyedi ajándékról. Probáljatok valami más vicces cuccot venni, vagy harcsát ábrázoló vmit
2009. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a halakat, de azt hiszem nem örülnék neki.

Kell neki akvárium berendezve, egy hely ahova az aksi tudja tenni.

Én nem tudnék megfelelő helyet találni még egy akváriumnak.

És a harcsát nem lehet társas aksiba tenni.


Valamint élő állatot nem illik ajándékozni, csak az illető nem vágyik rá...

2009. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
szerintem ez jó. : D.
2009. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem valami jo otlet elo halat adni ballagasra,ezt jobb otlet szuletesnapra vinni.

Hat tulajdonkeppen en nem orulnek egy elo harcsanak.

Ha mindenkeppen harcsat akartok venni akkor szerintem vegyetek neki plus vagy gumi vagy valami ilyesmi harcsat:)

2009. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

xD

ha ennyire harcsásan néz ki legalább a ballagásán ne báncsátok :)

2009. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem bántani szeretnénk, csak poénból :D Szerintem ő is poénnak venné :)

2009. máj. 22. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
most találtam a beirásotokat.na mit adtatok neki?sikerült harcsát?azt hogy értitek,hogy hasolit a harcsára a gyerek?
2009. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!