Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elhitetni magammal...

Hogy tudnám elhitetni magammal, hogy az csak egy film? Esténként egyre jobban rettegek! SOS

Figyelt kérdés
Hallottam erről a Kör c. horrorfilmről. Nagyon gyenge idegzetű vagyok, de azért a Youtube -on megnéztem azt a jelenetet, amikor Samara kimászik a TV -ből, és megöli azt a fickót. Nem nagyon ijedtem meg tőle, de esténként kicsit nyugtalanabb voltam. Ez volt úgy másfél hete. Azóta hallottam a Kör paródiájáról, a Scary Movie 3 -ról, és abba is belenéztem, mert hátha javít valamit a dolgon, és nem fogok félni esténként. Megnéztem az elejét, és tök vicces volt, egészen odáig, hogy az egyik csajt megölik (ez a legeleje)... Tudjátok a Körben azoknak, akiket Samara megölt ilyen undorító fejük van. A Scary Movie 3 -ban is próbálták ezt viccesíteni, és a "halott" csaj fejére ilyen amorf maszkot húztak, DE ETTŐL MÉG JOBBAN MEGIJEDTEM! Az a maszk nagyon durva... Úgyhogy most rettegek. Tegnap hajnali egy óráig nem mertem elaludni. Fényes nappal is nyugtalan vagyok, attól félek, hogy ott lesz az a maszk... Hogy győzhetném meg magam, hogy ezek csak filmek??
2012. jan. 2. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

hidd el ez nagyon gyenge.. ennél van durvább is.

én játszottam a scary mazezel régen, ha ismered tudod,ha nem , ilyen beszarizós játék hogy felugrik egy fej.

kb msáfél éve volt. megtaláltam ezt az arcot neten, és annyira nem volt ijesztő hogy nem is hittem el , hogy ez az.

ajánlom egy lapon vagy miben ird fel a napokat és próbáld jellemezni a "félelem szintjét egy szóval. pl. 1. nap nagyon para stb... azt ha visszanézed talán majd láthatod hogy egyre enyhébb,nem tart sokáig :D de ha ne, jön be akkor pszihólógus.

2012. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mára már semmi ilyesmit nem veszek komolyan. Az a scary maze szerintem sem ijesztő :)
2012. febr. 8. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen.elmulik:D
2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!