Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belenéztem egy horrorfilmbe,...

Belenéztem egy horrorfilmbe, és most esténként nagyon félek. Hogy tudnám elhitetni magammal, hogy az csam egy film, nem valóságos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:00
 1/10 szemerey ***** válasza:
58%
Mikor néztél bele? Hány nap telt el azóta? Nézz valami vígjátékot, vagy kabarét..
2012. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
mondogasd magadban hogy ez csak egy film :)
2012. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hallottam erről a Kör c. horrorfilmről. Nagyon gyenge idegzetű vagyok, de azért a Youtube -on megnéztem azt a jelenetet, amikor Samara kimászik a TV -ből, és megöli azt a fickót. Nem nagyon ijedtem meg tőle, de esténként kicsit nyugtalanabb voltam. Ez volt úgy másfél hete. Azóta hallottam a Kör paródiájáról, a Scary Movie 3 -ról, és abba is belenéztem, mert hátha javít valamit a dolgon, és nem fogok félni esténként. Megnéztem az elejét, és tök vicces volt, egészen odáig, hogy az egyik csajt megölik (ez a legeleje)... Tudjátok a Körben azoknak, akiket Samara megölt ilyen undorító fejük van. A Scary Movie 3 -ban is próbálták ezt viccesíteni, és a "halott" csaj fejére ilyen amorf maszkot húztak, DE ETTŐL MÉG JOBBAN MEGIJEDTEM! Az a maszk nagyon durva... Úgyhogy most rettegek. Tegnap hajnali egy óráig nem mertem elaludni. Fényes nappal is nyugtalan vagyok, attól félek, hogy ott lesz az a maszk... Hogy győzhetném meg magam, hogy ezek csak filmek?? K
2012. jan. 2. 15:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De azért még írjatok, ha tudtok valamit. Minél több biztos módszer van, annál jobb.
2012. jan. 2. 15:36
 5/10 szemerey ***** válasza:
74%
S. King Ragyogás című filmjében (ne nézd meg..) a kissrác azt mondogatja magának amikor képzeleg: "nem léteznek. csak olyanok mint a képek a könyvben " -vagy valami ilyesmit-. Aztán becsukja a szemét és elszámol 10-ig. Neki bevált :)
2012. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%
Minden este nézz valami vicces filmet Pl.: Mr. Bean, Tom és Yerry vagy esetleg a mincimackót.Pár nap múlva már nem fogsz rá gondolni:)
2012. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

[link]

ez az a csaj. tehát ne félj ! :)

2012. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :) Ma már egyáltalán nem gondolok rá, és rendbejött minden. :))
2012. jan. 9. 17:34
 9/10 szemerey ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít.
2012. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező? Tudsz már rendesen aludni?
2020. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!