Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elsőbbségi levélről mit...

Az elsőbbségi levélről mit kell tudni? [lent]

Figyelt kérdés

Az ajánlottan feladott ugyebár nyomon követhető és úgy szokás postázni, főleg kisebb csomagokat, ha azt akarjuk, hogy ne tűnjön el.


Az elsőbbségire vállalnak olyan felelősséget, mint az ajánlottra? Elvégre kap az is küldeménykódot, ha jól tudom.



2012. jan. 3. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elsobbsegi ajanlottan kuldod akkor vallalnak ugyanolyan felelosseget.


Ha elsobbsegi sima levelkent akkor nem.


Egyebkent posta 90%-ban gafantalja hogy masnap odaer. Nekem eddig 1 db nem ert oda masnap kb. 300-bol, de azt keleti orszagresz kisvarosi postajan adtam fel a nyugazi orszagresz ironyo-pirinyo falujaba, szoval gondolom logisztikailag oda 2 nap az ut.

2012. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosítva: 85%-ban vállalja másnapra, és 97%-ban a feladást követő harmadik napig.
2012. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
XD akkor lejjebb adtak a limitet, 2010 decembereben meg 90-et mondtak nekem a postan :)
2012. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát sima elsőbbségivel is már kap küldeménykódot, nyomon tudom követni hogy hol tart, csak 0%-ban vállalnak felelősséget?
2012. jan. 3. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima elsőbbségivel nem kap semmi kódot, csak egy elsőbbséget jelző matricát. Ergó az ilyen levelekre ha elveszik nincs kártérítés......
2012. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!