Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megátkoztam három embert...

Megátkoztam három embert fekete mágiával. Mi van, ha történik velük valami? Háromszorosan ügye nem kapom vissza?

Figyelt kérdés
Hisz,azért tettem mert megbántottak és akkora fájdalmat okozott nekem,hogy cserben hagytak és kiszúrtak velem.és sokat sírtam miattuk szerintetek helyes amit tettem vagy megbocsáthatatlan?
2012. jan. 3. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem kapod vissza háromszorosan, kb. harmincszorosan.

Én megbocsájtok, de a karma nem.

2012. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de úgye nem lesz bajukj?és úgye nekem se lesz?Mert nem szóban átkoztam meg őket hanem interneten keresztül volt egy olyan oldal hogy a te átkod be kellet írni egy vagy több nevet és hogy milyen átkot küldesz rájuk és hogy miért küldöd leírtam de nem olyan durvákat csak hogy legyen rossz kedve stb... de ígyis valós az átok hogy ha egy webes oldalon küldtem?remélem nem....csak dühös voltam:S
2012. jan. 3. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
-.-"
2012. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ó....jézusom! Ez most komoly??? Ember ha az interneten teszed az nem átkozás, DUPLÁN NEM FEKETE MÁGIA!!!! A fekete mágia az mint mondjuk a woodoo baba. Mert abban már van emberi származék....Pl: haj, köröm, esetleg vér is!!
2017. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!