Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A fekete mágusokra is visszaha...

A fekete mágusokra is visszahat háromszorosan minden átkuk?

Figyelt kérdés
Ugye úgy "ajánlatos" elkezdeni a fekete mágiát, ha ismerjük a fehéret. Tehát aki elég komolyan ismeri és műveli ezt, de mondjuk áttért a fekete mágiára, az valahogy megakadályozhatja hogyha mondjuk elátkoz valakit akkor az ne hasson vissza rá? (Esetleg megszünteti a karmáját? Stb..)
2010. máj. 27. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden átok visszaüt egyszer...
2010. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Hja én is megszívtam egyszer. Fekete mágiával 20 centis farkat varázsoltam haveromnak. Azóta nekem 60 centis faszom van, amivel semmit sem tudok kezdeni. Szomorú, de igaz.
2010. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megint a fekete és a fehér. Ha egy kalapáccsal szöget verek a fába, akkor az jó kalapács, ha pedig egy ember koponyáját zúzom vele össze, akkor rossz kalapács? A mágia egy eszköz, amit használhatsz, ettől nem lesz színes, csak te csinálsz jó vagy rossz dolgokat vele. Minden amit teszel, egyszer visszaköszön majd valamilyen formában. Ez nem mágia kérdése. Aki ártani akar másoknak, annak meg kell majd fizetnie. Ezt NEM LEHET elkerülni, mivel a karma nem jutalmazásra és büntetésre épül, hanem felelősségre, tanulásra. A te dolgod mit teszel ezzel a "kalapáccsal", de senki sem fog megmenteni a következményektől. Néhányan szeretik azt hinni, hogy ők kivételesek, és szabadon árthatnak, de egy idő után mindenki szembenéz a tetteivel.
2010. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És nem lehet ezt a tudást olyan szintre emelni hogy megvédd magad a visszahatásoktól?
2010. máj. 28. 06:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Most magyarázta el, hogy nem.
2010. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ha lehetne,téged hívnának istennek,mert az univerzum rendjét egyetlen feketemókus sem tudja megváltoztatni!

A fekete mágusok vagy nagyon kezdők,és még nem tudják,vagy nem akarják elfogadni,vagy annyira gonoszok,hogy nem érdekli őket,ha triplán kapják is vissza,csak annak az embernek most azonnal legyen rossz!

Mindenki vissza fogja kapni,amit tett!

2010. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor tehát nem lehet 100%-osan kivédeni, de valamilyen "varázslattal", vagy tudom is én nem lehet lecsökkenteni az idejét/a visszahatás súlyosságát?

Mellesleg, ha már annyira fekete mágia, akkor a visszahatást nem lehet "befogni" mint átkot és rászórni valaki másra?

2010. máj. 28. 14:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem világosan elmagyaráztam, de lássuk kicsit egyszerűbben: A "visszahatás" nem mágia, nincs köze egy emberhez sem. A tetteid következményéről van szó, és az egyetlen mód amivel egy következményt elkerülhetsz az az, hogy nem csinálod meg azt az ostobaságot, amiből következne. Sem varázslat, sem ember (még a TV-ből ismert fűtőszálas bácsi sem), sem bármi más nem fogja ezt megváltoztatni. Ha lefejeled a falat, az fáj. Hogyan érheted el, hogy ne fájjon? Ne fejeld le a falat...
2010. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg lehet tenni. Igen, elég magas szintre kell hozzá kerülni, és megismerni a módszereket, de el lehet kerülni.

Viszont önmagadban akkor is le kell rendezned a dolgot.

Ha fekete módon használod a mágiát, hát felfigyelnek rád a démoni lények, még akkor is ha jó célt szolgálsz vele.

Ellenük pedig csak az ismeretükkel és nagy hatalommal lehet mit kezdeni.

2010. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a legjobb ha nem is kezdesz bele a fekete mágiába...főleg ha nincs nagy tudásod és tapasztalatod...könnyen rádszállhatnak...
2010. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!