Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsősorban a kint élők (Szlová...

Elsősorban a kint élők (Szlovákia, Ausztria) véleménye érdekelne. Megérné-e kimenni tartós élelmiszert venni oda?

Figyelt kérdés
Persze hosszú távra(tehát akár 30-50.000 ft értékben) tervezve?
2012. jan. 3. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt az egyet tudom, hogy Angliába ne menjen senki. Én 2 évet éltem ott, tutkóra mondom, mindenki kerülje mint a pestist.

Német nyelvterületet javaslok.

2012. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jah, hogy nem is ez volt a kérdés? :DD

Na, akkor maradjunk Angliánál, ha már azzal kezdtem.

Oda baromira megéri ilyesmit vinni, vannak kimondottan magyar boltok, és a magyarok viszik a cuccot, mint a cukrot. Nagy buli ez ott sok embernek és elég sokan megtollasodnak rajta.

Igaz, messzebb van, de megéri.

2012. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Khm...Azt írtam VENNI...nem pedig VINNI...Az érdekel ott milyenek az árak az itthonihoz képest.
2012. jan. 3. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tartós élelmiszerre gondolsz pontosan? Liszt, cukor, tészta, ilyesmi?

Ha igen, akkor Szlovákiában ilyen árakkal kell számolni:

1 kg liszt - 0,39 és 0,80 € között

1 kg cukor - 0,75 € és 1,30 € között

0,5 kg tészta - 0,25 €-nál kezdődik


Természetesen minden azon múlik, hogy akciós-e az adott termék, hol vásárolsz (a legolcsóbb a Tesco, a legdrábább a Billa és a kis közértek) és úgy is megéri-e, ha az Euró érfolyama nem éppen kedvező a Forintra nézve.

2012. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)


Így már könnyen számolok.Ilyesmire gondoltam igen, meg konzervre stb.

2012. jan. 3. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!